Přejít na výpis diskuzí

Colin Firth

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joliisek

    Pýcha a předsudek

    Docela mě mrzí, že v jeho filmografii chybí Pýcha a předsudek.. Nejde to tam nějak doplnit ?
    • ewushenqa

      Re: Pýcha a předsudek

      Ano, také mě tam chybí Pýcha a předsudek :) Myslím si, že se úlohy pana Darcyho zhostil nejlépe ..
  • výdělek k mateřské

    Díky Galaktisu můžete snadno vydělat peníze psaním článků a zároveň se podílet na tvorbě obsahu.

    Za jeden článek získáte 50 bodů (pokud bude méně kvalitní nebo pokud nebude zcela pokrývat vybrané téma, může být bodů méně), což je 50,- Kč, rozdodnete-li si peníze nechat vyplatit. Za mimořádně kvalitní práci jsou možné osobní bonusy.

    Za své články budete dostávat body, se kterými naložíte, jak budete chtít. Buď si je necháte vyplatit (na běžný účet, přes PayPal či jako kredit na mobilní telefon), nebo si za ně necháte poslat různé dárky (jejich výčet najdete po přihlášení v sekci moje body).

    1 bod = 1,- Kč.

    registrujte se na galaktis.cz/s/4107/

    a také tu běží super soutěž o notebook !!!.
  • on je fakt božííí<3

    Myslííím, že titulek mluví za vše *1* , od shlédnutííí prvního dílu Bridget Jones, ho naprosto zbožňuju, je skvělý herec a také hraje v dobrých filmek jako Bridget Jones, Pýcha A Předsudek nebo Mamma Mia atd. Má krásný úsměv a působí sympaticky, jeho ženě by mohla leckterá dívčina závidět *14*, jááá jí ho velice přeji *7* , ale kdybych měla možnost být tou ženou jááá, neváhala bych ani minutu *14* *14* *1* !!!
    Řeknu to stejně jako on v Pýše A Předsudku: Držím palečky v kariéře i v osobním životě můj 'krásný a milovaný' Coline *14* *1*
  • nelmo

    narozeniny!!!

    vše néééééééééj Coline
  • lieblinka

    Birthday

    Happy Birthday Colin!!! *3*
  • terezxd

    Colin

    Všechno nej k narozkám!! Tak příští rok velký jubileum co?
  • kikina

    colina fakt miluju a jeho manželce závidim opravdu moc ho miluji *14* *14*
  • kiki

    colin je božíí ve všech fimech a díky jemu jsem si zamilovala písničky od ABBY *14* *4* *14* *4*
  • kristýnka

    colin byl úplně dobrej v pýše a předsudku
    • cinkalucinka

      Re: kristýnka

      taky jsem z jeho výkonu byla nadšená je to úžasný herec taky ho mooc zbožňuju *14*
  • colin

    colin byl úplně boží v Bridget Jonesové a ve filmu pýcha a předsudek *14* *4* *14* a i w mamma mia zářil
    • Re: colin

      moje řeč, má charisma, kterému žádná ženská nemůže odolat. Jako herec je vynikající. Jen tak dál.... přeji hodně dalších úspěšných filmů *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit