Přejít na výpis diskuzí

Colin Firth

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odkaz pre fanynky

    Milé baby, ktoré milujete Colina, vrelo vám odporúčam seriál Pýcha a predsudok z produkcie BBC z roku 1995 - som presvedčená, že na Colina už nikdy nezabudnete! To musíte vidieť!!! *14*
  • popolcek

    najlepší bol v Pýche a Predsudku a ešte v Bridget Jonesovej :)
    taký charizmatický a milý :) *14*
  • Haldáá herec..:D

    Nejlepší byl v "holky z naší školy"..prej JEFRY :D.*1*.tak z toho sem nemohla:D *1* *1* *1*2** *1* *1*
  • lieblinka

    Sympaták!!!

    Hej tenhle herec je fakt nejvíc sympatickej,ted ho nějak můžu,nejvíc si mi líbí v Láska nebeská. *14* *3* *15*
  • Coliiiiiiiiiin

    Colin umí nádherně hrát!Zahraje snad všechno...nejvíc se mi líbil v roli Marka Dasliho...Miluju ten jeho usměv...vždycky když ho vidím tak mámupně skvělou náladu *14* *14* *14* *14* *14*
  • :-*

    Se všema uplně souhlasim!!! Colin jo prostě upa k sežrání, možná to ode mě zní blbě ptz mi je teprv 14, ae jako on je naprosto božíí *14* *14* *5* !!! Borec..
  • diskuze Colin

    Ahojky lidičky na www.lide.cz se rozjiždí diskuze o Colinovi, takže se registrujte a kecejte o sto šest:-)
    *3*
  • chickenka

    Adresa???

    ahojky nechtěl by mi někdo napsat adresu Colina??? pls *4*
  • Jak je to správně

    Ahoj, chtěla jsem se vás zeptat, jesli někdo má te autogram od Colina? Myslím jako že jste mu poslali dopis aby vám ho dal. Ja jsem totiž našla dvě adresy, které jsou skoro stejné, ale liší se v posledním řádku. Zajímalo by mě na jakou jste to posílali vy a hlavně jestli vám z ní přišla odpověď?
    nebudu to tady psát celé napíšu jenom ten rozdíl

    1. London W1D 1BS
    2. London W1N OAX

    Prosím napište mi na kterou jste to posílali vy a přišla vám odpověď. Děkuji
    • Re: Jak je to správně

      ta 1. varianta jo už 2x
  • výška

    Zní to blbě, ale když jsem četla komentáře, tak se tady někdo před 5 rokama ptal jak je vysokej. Tak 176 cm a adresa je............:-) to si nechám pro sebe....... *15* Je to nejjjjjj herec. Mamma Mia, Co ta holka chce atd. prostě nej *1* *14* *14* *14* *14*
    • emanuela

      Re: výška

      Trochu jsi se utla *1* . Colin měrí 187 cm. *14*
    • Re: výška

      187
    • Re: výška

      Wow tady někdo neumí převádět stopy.Když Colin měří 6,15 stop x(to má byt jako krát)30.48..tak ti to 176 cm nedá.Měří 187cm.Máš jeho autogram?Já mám 3:To L....
      best wishes a jeho podpis *1*
      • Re: Re: výška

        na dvou cm nesejde to je překlep mělo tam být 8 ale ti lepší jako já si to najdou v cm a ne ve stopách. Jo podpis mám
        • Re: Re: Re: výška

          Chtěla jsem říct na jednom nebo na dvou......... Ja jenom abych nevypadala jak uplnej debil, kterej neumi ani počitat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší