Přejít na výpis diskuzí

Colin Firth

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0.lara.0

    Bezva herec :)

    Colina znám už docela dlouho asi od jedenácti let (je mi 14 *4* ). Už když sem byla malinkatá tak se mi líbili kluci s tmavě hnědýma očima :D:D a on má opravdu nádherné oči a když se usměje tak du vždycky do kolen :D:D... i přesto že je mezi námi věkový rozdíl přes 30 let tak hrozně závidím jeho manželce nebo minimálně jeho dětem :D:D poprvé sem ho viděla v bridget jonesový a pak sem viděla třeba kouzelnou chůvu, co ta cholka chce nebo bridget jonesová 2.. když mi rodiče řekli že jedou na Mamma mia! tak sem si řikala to bude asi pěkná krávovina ale když sem se podívala na obsazení a uviděla Colina tak sem okamžitě změnila názor... Mamma mia! je skvělej film ale rozhodne se mi nelíbí že z něj udělaly hošana :D:D... proč nemohly udělat teplouše z Billa? :D:D každopádně Mamma mia! je určitě nejlepší film tohodle léta (ráda bych řekla tohoto roku ale jelikož mám hrozně ráda Johnnyho Deppa a letos byl v kinech Sweeney Todd tak to říct nemůžu :D:D ).. Mamma mia! se mi líbilo tolik že sem na to šla do kina dvakrát.. měla sem v plánu jít potřetí ale onemocněla sem :D:D aspoň že už mám doma dvd :D:D... přeju Colinovi aby měl ještě mnoho úspěšných filmů a fanoušci ať přibívají :D:D *14* *14* *4*
  • anninka0001

    super herec

    je to fakt jeden z nejlepších herců...v mamma mia mě úplně dostal... *1* a teďka se hrozně těším na easy virtue a obraz doriana graye *1* *4* *4*
    • Re: super herec

      Jooo, na Easy Virtue se taky moc tesim.....a v Accidental husband je taky super, hlavne jak se porad cpe *14* *14* Fakt ho moc miluju, když se usměje, podlamujou se mi kolena, jeho mnaželce fkt závidím *14*
  • super

    prej super modrej oblecek. jak nejakej spajdrman :D nee jako dostalo me jak se tam ti tri objevili v tom gumovym nevim co :DD *3* *14*
  • Prosím...

    Ahoj, dnes jsem shlédna Mamma mia! a musím říct, že mě Colin fakt ohromil... Nevíte o nějaké fotce, kdy by byl v super modrým oblečku, co mě na konci? Fakt mě dostal...:D
  • ;-))

    Dámy, mám pro vás další tip - film Ach ty ženy, v originále Hope Springs.Klasická romantická komedie s naším božským :-))Film je starej asi jako Deník...2 (2003).Přeju pěkný pokoukání :-))
  • Prostě pan oužasnejjj

    Moc ale opravdu moc sympatický člověk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jeho role sou boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! jeden z nej herců!!!!!! Mamma Mia neměla chybu!!!!!!!!!!!!
  • m4rg3

    collin??? zamilovala jsem si film mamma mia kvuli tem trem chlapikum a hlavne kvuli nemu:D strasne se mi libi je krasnej a ten jeho roztomilej usmev jeste krasnejsi:D *14* *14* *14* *14* *14*
  • st.michelle

    blahopřání

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám nejlepšímu herci, jakého kdy Velká Británie zplodila *4* . Dokonalý gentleman *14*
  • lenca29

    blahoprani k narozkam

    konecne nekdo koho znam.treba z co ta holka chce.ma dneska narozky tak happy birthday!!
  • makiss

    :-))

    Happy birthday, Colin!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší