Přejít na výpis diskuzí

Colin Firth

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • makiss

    Mamma Mia!

    Nazdárek, tak včera jsem konečně i já viděla Mamma Mia!. *14* Prostě úžasné, tak dlouho jsem se u filmu ještě nezasmála a výkon Colina byl jako vždy přímo boží!!! *14* *14* A když jsem přišla domů, uviděla jsem na stole nové číslo časopisu Reflex a v něm rozhovor s naším panem Darcym *3*! Doporučuji *1*!!!
  • GAY?!!!!

    Ahojky *7* po dnešním shlédnutí úplně úžasnýho filmu Mamma Mia %-))) jsem po přečtení článku v Houseru pojala strašlivý podezření, že miláček Colin je 4%ní menšina???!!!! Víte o tom někdo něco??? *9* No to by mě ranilo! *9* Doufám, že se pletu - rychle mi to, prosím, vyvraťte! díky všem fandům pana Božského!
    • tereza.mirotice91

      Re: GAY?!!!!

      Mě teda příjde skvělej! včera jsem byla v kině na mamma mia a fakt bez těch třech chlapů nuda! *14* *14* *14*
    • Re: GAY?!!!!

      Mamma mia! se mi taky strašně líbil. Gay je jenom v tom filmu jinak je na "ženy" a má 3 děti :D
    • Re: GAY?!!!!

      no, gay byl ve filmu (mimochodem, skoro jsem se na to nemohla dívat :D). Jinak co já vím, tak má manželku a děti... :)
    • Re: GAY?!!!!

      V tom Houserovi je to snad jen kvuli tomu (mimochodem SUPER :)) filmiku Mamma Mia, tam se z něho nakonec vyklubal gay!!!! *3*
  • chybka ve fotogalerii

    Koukla jsem do fotek, které se tu nabízejí, Colin je sympaťák, hlavně když se směje od ucha k uchu...Ale myslím, že na předposlední fotce s tou kráskou v růžovém (?) není on, ale Rupert Everett, který v tom filmu (The Importance of Being Earnest) taky hrál...No, a když se pak podíváte na profil Ruperta E., zjistíte, že tam je zase na fotkách místo něj někdo úplně jiný...(vyjma toho portrétu v červeném tričku) *1*
  • Jůůůů

    Nádhernééj!!!!!
  • ;-)

    Ahoj! Naprosto s vámi souhlasím! Colin báječný herec a vypadá naprosto k sežrání *14* LOVE *14* !!! Viděla jsem ho bohužel jen v Briget a Lásce nebeské *9* , ale okamžitě jsem propadla jeho neuvěřitelnému kouzlu *14* Doufám, že ho uvidím ještě v dalších jiních filmech *14* !!!
  • seriál pýcha a předsudek

    Četla jsem zde některé příspěvky, snad Vám napomůže seriál Pycha a předsudek jsem asi před půl rokem koupila cca za 1500 Kč za slovenském int. obchodě www.gorila.sk. DVD museli objednat - trvá to asi 6 týdnů. Myslím že oceníte nejen vynikající herecký výkon obou herců (hra kdy herci mlčí...), ale i krásu příběhu, a nádhernou předpisovou angličtinu. DVD samozřejmě originál. *4*
    • Re: seriál pýcha a předsudek

      ahojky,tak ja si porad rikam, proc v zadne DVD pujcovne neni " Pýcha a předsudek" s Colinem. Myslela jsem, ze je to film. no a v tom nejnovejsim provedeni hraje Keira Knightley s nejakym chlapkem, co me pochopitelne vubec nezajima. Tak on je to serial? tak co cumim *8* a nechapu ,proc ho neobsadili i ted do filmu. asi se Colin nechtel opakovat,... Ale je to jedno,kdyz tam nehraje on ,jiste to neni tak silny zazitek.
    • Re: seriál pýcha a předsudek

      Jéj, díky, DÍKY moc za info, já myslela, že se ten seriál snad propadl do země *9* *14*
  • no super

    ahojda, díky všem, co jsem dali fotečky,Colin je velice přitažlivý, a to i pro mě *3* ač je mi 34, čučím na něj s vyplazeným jazykem *1*
    • 0.lara.0

      Re: no super

      no co?? vám je aspoň 34 mě je jenom 14 a taky se mi líbí :D:D no nevim ale myslim že na věku nezáleží on je prostě krásnej a když se usměje tak je to jako.. nevim nedá se to srovnat :D:D
    • Re: no super

      mě je 17 a taky nad ním slintám... to charisma :D
    • Re: no super

      A mě je dvacet a i přes zdanlive velkou vekovou propast bych ho brala vsemi deseti damy *1*
    • Re: no super

      Ahojky,tak nevím,jestli to ode mne už není moc.Je mi 42 a stahla jsem si jeho fotečky na PC jako pozadí a jsem úúúúúplně vedle, protože má v sobě něco...Líbí se mi, přitahuje a 3 dny po sobě jsem koukala na film"Co ta holka chce", kde má úžasnou mimiku
      • Re: Re: no super

        no jo, jenže mě je 18 a nevim si z něho rady *9* *14* *14* *14*
      • Re: Re: no super

        Ahoj,není to moc,myslím,že je tak neodolatelný,že na věku vůbec nesejde.Ten film jsem ještě neviděla,musím se polepšit.On je ale úžasný ve všem.Někdy prohlížím fotogalerii jen tak pro zlepšení nálady a připadám si jako cvok. *9*
    • Re: no super

      ahoj,je mi 30 a taky koukám s vyplazeným jazykem,je opravdu moc úžasný.Jsem ráda,že nejsem sama.
  • Colin

    Je naprosto úúúúžasnej *14* *14* *14*
    ...Mně se nejvíc líbil v Pýše a předsudku...rozhodně zahrál Darceyho nejlíp...a nikdo ho nikdy nemůže překonat!!!
    Je nej a mocinky ho láskuju!!! *14* *14* *14*
  • Dražím....

    ...jeho použité spoďáry, zn. nejvyšší nabídka. Neváhejte, pravost ověřena odborníky!!!
    • Re: Dražím....

      xD Taky způsob jak vyprovokovat živější diskuzi xD *15*
  • brácha

    Mimochodem, jeho brácha jonathan je taky moc hezký kluk, hrál richarda v seriálu covington cross, hraje s královskou shakespearovskou společností a rozhodně je to taky talent

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší