Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi moc lito ze mas zenu a syna protoze ta myluju te a to sa neda myluju a zavidim irine shayk ke bych byla stebou by la bych najstasnejsi zena na sviete moc ta myluju posilam ti pusinku najvietsi na sviete
  • si piekny a milujite s celeho srdca *14*
  • musíš si mě uschovat až po mě pujdeš moje drahá čekám tě podpis pod odznáček portugalsku tě někde kdesi na planetě a to v české republice pod jménem mého jména martin štych a sestry moudrá sova které hleží na paměti aveira je kodem zapsaná stíhačka z filmu topgun otomže chci domu už jako muž a že jen to co se rozluští co je ta blbá chuva co hlídala tě a krmila tě názory že jsi jako děda a niko to trochu netrkne že jsem jako robot který umí zabíjet a moje jméno v čr je martin z martini což bych nedal k využití mojí postavy jména na někom jiném příklad k vystřídáním nekim jiným se stejným mím jménem třeba jako je část podpisu ať se mi pod to nikdo nepodepisuje neboť protože jsem tom cruise protože jsem arab anebo jsem sudičkou třeba jako je princ mé jméno leonardo dicaprio nebo i celkově napnutá síť domací zábavy internetem a nesmysli otomže nekdo víc nečemu rozumí při sledování co zustane pravdou a co třeba něco jen pouhou chvílí že jsem jen jeden člověk co je originálem martin a třeba i u baru čekat to mám jen jako svobodný pracující nad originálem slovo martini a jméno doprovoď mě už tu čekám dlouho a mám moc jmen třeba tě hledám v google jako lehkou návnadku na to ti to povědeť
  • Prosím přidejte se na facebookovou stránku o CR7 zde: https://www.facebook.com/pages/Cristiano-Ronaldo-CZ-SK/253396454823683 děkuji :)
  • budoucí sportovní hvězda
    http://www.osobnosti.cz/marc-marquez.php
  • no je sexi
  • přesně
  • to jo teda cristiano ronaldo je nejlepší fotbalista na světě a wždycki bude prostě je to frajer
  • barca alespon vede ligu narozdíl od realu.a jestě neco barcelona má pohár a real má velký ho......takze se muze jít klouzat.(tady se neni o cem bavit)
    • Tak se sty Barcy hned ne podělej a vubuc máš pravdu o Barce není o čem bavit
  • hm....broskvičko.messi nehrál protože byl po zranění a vrátilo se mu to a kdyš se necítí na to aby hrál tak to nemá cenu tak nedělej chytrou.Mimochodem real se taky moc dobře neukázal když hrál s Dortmundem,taky dostal dobrou nakládačku
    • Messi jen nechtel byt u toho vejprasku,ty chudacku :D CR7 do odvety nastoupil a BVB se klepaly na SB do posledni vterinky,Barca i doma dostala vylágoš :D
    • když hrál real odvedné utkání tak stáhly vedeí dortmundu na golzatím co barcelona dostala jeste větší klepec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit