Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim real madrid
  • Myslíte si , že někoho ty vaše názory a urážky zajímají ? :D jako já si myslím , že ani ronalda to nezajíma .... jo a to že ho milujete .... možná tak z toho budete mít jen zlomené srdce protože on ani neví že existujete :D *3* *3* *1* *2* no ale to je jen detail :D
  • nejlepší fotbalista na světě .
    to je Pan Borecccc.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Miluju Ronalda a ten kdo ho chce ponižovat at se podívá sám na sebe I love and best forever fandím tobě i celému Real Madridu *14* *14*
  • To umíte dělat si z Ronalda srandu ale i přes ty vaše názora je Cristiano Ronaldo lepší no a co že se geluje a co stim je to jeho věc co dělá a jak žije I love Cristiano Ronaldo si nejlepší *14*
  • Ronaldo je super.Nejlepší fotbalista.Miluju Real Madrid *14*
  • je to nejlepší footbalista jelepši než messi je nejlepši ve všem je lepši než mesi protože messi strili z blizky a ronaldo z dalky *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* jmř
  • ronaldo umí líp střilet než messi ..messi musi vždycky byt uplně blizko brany aby mohl dat gool ..ronaldo o 100x lepši
    • messi je nej. a ronaldo je gej
      • Naopak Ronaldo je na baby *1* *1*
  • Ronaldo je nagelovanej hezoun což fotbal toby ještě šlo . nejvíc mě na něm vadí že hraje za r *11* e *11* a *11* l *11* m *11* a *11* d *11* r *11* i *11* d
  • Jako hrát dost dobře umí ale jako člověk je namišlenej hezoun.
    • NAMIŠLENEJ?! Jako fakt, nebo si děláš srandu? *namyšlenej
      A dává peníze na charitu, dává krev, sází stromky když se ostatní válej na Bahamách a založil zdravotní centrum pro pomoc lidem s rakovinou, které sám sponzoruje a kde vyléčili jeho mamku z rakoviny.. Má svoje obchody, ve kterých pracují jenom jeho přátelé, chápej- aby měli práci.. Není "namišlenej".. Respektuju Messiho, ale jsem Ronaldic.. Věc názoru:))
    • ronaldo je blb ; ja uz jsem se do zradla podival a zistil sem ze jsi blb jako ronaldo.Messi je lepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit