Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Real Madrid

    Vite nekdo nejaky novinky o tomhle fotbalovym metrosexualovi??real madrid uz asi letos nevyhraje co?to mi desne stve..:( ale snad priste se jim to uz povede verim jim...
  • Re: Re: vs

    souhlasim....Ronaldo is te best player :)*
  • Re: fuuuj

    yes,thats right *4* *4* *3*
  • Re: Re: vs

    ronaldinho je lepší jak ve freestylu jako ve fotbale než ronaldo. *5* *13* *1* a navíc mi tě je líto že píšeš freestyle blbě
  • robie

    fuuuj

    Christian Ronaldo is the shit. I am an Englishman just in case. *5*
  • cr.r.9

    Re: Re: narozeniny

    píšeme si spolu anglicky na facebook.com
  • cr.r.9

    Re: joo

    já taky jsem okoukal klicky a paradicky ale kluci na fotbale mi rikal ronaldo junior
  • cr.r.9

    Re: Kajinqa

    tos teda měla a velký *4* *4*
  • cr.r.9

    Re: vs

    ty si myslíš že je ronaldo horší než ronaldinho to jsi teda fakt divnej ronaldinho freestyle je vouplná kravina
    ty trdlo *1* *1* *1* *5* *5* *5*
  • Re: Je proste nej

    Máš dost velkou pravdu je nej a tky nechápu jak ho někdo nemůže mít rád ichtilové že *1* *1* *5* *5* *5* *14* *3* *14*
  • Re: vs

    jezis v jednom freestayku mozna lepsi je ale freestyle neni vsechno vis???jako to fotbal ani tak neovlivnuje...sou lidi ktery se zivi freestaylem jako s micem a proste fotbal neumi...stejne v dalsich klipech je Ronaldo lepsi je to jednicka..:) *4*
  • vs

    kdo je pro vás lepší,ronaldo nebo ronaldinho *7* pro mně je lepší ronaldinho *3* dejte si na youtube ronaldinho freestyle *14* to je super
  • Re: Re: Kajinqa

    v Madridu sem ho videla ale my sme tam byli v kvetnu vis??proste sem mela stesti ale videla jsem ho jenom chvili pak hned nekam odjel...
    ale videla jsem ho zblizka =D
  • Re: Kajinqa

    a kde si ho viděla město *7* *15*
  • ronaldo se synem je zde...

    O Filho de Cristiano Ronaldo. 06/07/2010
    http://www.youtube.com/watch?v=kR v5PzGWQkI

    ale upřímně řečeno šišlá na něj naprosto strašně ! *8*
  • Re: Bezva!

    Máš pravdu chce jenom simulovat pro dobro ,že si může kopnout přímák!!!!! *5* *3*
  • jely

    ronaldo..

    ..projevil lítost z narození dítěte-nalakoval si nehty u nohou na černo ! *15* *15*
  • tyret

    Bezva!

    Je to skvělej fotbalista! Metr od něho běží protihráč a on už se válí po zemi a tváří se ukřivděně, mává na rozhodčího a chce, aby ten protihráč dostal aspoň deset červených karet. Nikoho jinýho jsem během 90 minut neviděla tolikrát upadnout jako Ronalda. *1*
    A k jeho vzhledu... Je takovej slizkej, co? *1*
  • Re: Kajinqa

    a kdy jst tam byli protoze cely cerven meli portugalci priptravu na mS :D
  • Re: Re: Re: Re: Ronaldo the BEst

    jeho sestra ma 4 mesicni dite ,atk proc by to nezvladla, jinak se ma o neho starat crisova matjka teda jeho babicka, fakt neco, necha babu umele oplodnit at mu to odnosi a pak hop uvidi tak 2 krat za mesic (chudak dite).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit