Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiris

    Re: osklivej?

    souhlas ! obočí má vytrhaný,nohy y všechno oholený a vrchol byl,když měl berle,k tomu minikraťásky,růžový tričko,oholený nohy a nalíčení !! *8* *15*
  • Nej fotbalista

    Co jenom ze ma sexy telo?=D
    On je krasnej celej v obliceji vsude =D
    Je proste kundal :)
  • my best playeer

    cristiano je proste najlepsi nema na neho ani messi,torres *5* *5* *5* *4* *4* *4*
  • osklivej?

    on je tak osklivej az je hezkej. Pripada mi jak voskova figurina, ktera se ma kazdou chvilku rozpadnout!!
  • joo

    nooo joooo ....Cristian je proste nejlepsi......a sem hodne rad ze mi kluci z tymu rikaj ronaldo:D:D:Dprotoze sem z youtubka okoukal machrovinku a klicky Cristaiana a protihraci jsou z toho na vetvy :D:D
  • Real Madrid

    Žádný Messi,Torres,Ronaldinho,Ribéry...a le Cristiano Ronaldo je nejlepší na světě!!! *4*
  • Cris

    On je parádní fotbalista, myslím že ani Messi na něho nemá. To co on dovede s míčem, jeho rychlost, střelba a je toho ještě hodně... na to se parádně dívá dokáže do hry zanést napínavost a radost ze hry. Myslete si o něm co chcete, ale hrát jako on, vy co tady máte akorát blbý kecy, nikdy nebudete. *4*
  • staniczek120

    nej player na swětě

    Čaute lidičky whats up---- jak se daří Crisovi je táák dobrej jak v manu já totiž ten fotbal přestal sledowat ale tomuhle týpkovi budu fandit 4ewer jsi best Crisi!! *3* *4* *3* *5*
  • Tereza

    Re: narozeniny

    Tě asi zklamu,ale pochybuju o tom že by vůbec věděl o nějakých osobnostech.cz,natož aby ti napsal.Ale risk je zisk co *1* *15* *15*
  • narozeniny

    jsi k sezrani mam te moc rada a odepis mi a chodis s nekym
  • zaashley

    CHYBÁÁÁ!!!

    Tam je chyba jako prase...Cris oblíká dres Real Madridu a né Manchestru United...ale jinak moc sexy chlápek *14*
  • mart14

    Re: Cristiano Ronaldo

    to máš naprostou pravdu má tak sexy tělo *14* *14* *14* *14* *14*
  • Cristiano Ronaldo

    Cristiano Ronaldo je nejhezčí a nejvíce sexy chlap na světě *14* *14* *14* *14* *14* oh oh oh? *14* *14* *14*
  • Re: chlapeček co se vydává za ronalda!!!

    Vsichni vime ze to neni on a navic je to v cristianove a ne s ch. boze lidi naucte se , jak se to spravne pise.
  • chlapeček co se vydává za ronalda!!!

    nwm na jaký stránce to bude za měsíc atd.. alev v christianoví galerii se nějakej chlapeček začal vydávat za něj!!!
    A jako fact!! Ta fotka je focená v nějaký malý koupelně a je upravenáphotoshopem) je tmavená! ale zadívejte se pořádnějc na obličej a poznáte sami že to ronaldo není!!!
    Nevěříte? podívejte se sami!!! *1*

    PS: hned vedle toho je ten trapák vyfocenej v bílim triku a tam je ihned poznat že se ronaldovi nevyrovná at se bude snažit, jak se bude snažit!!
  • Re: hah

    ac ta pravda *5*
  • Re: no ma formu:)

    a co mu je?? *7*
  • Re: sexy debil

    s posledními 6. slovy nesouhlasim *5*
  • Re: Re: sexy debil

    hmm a co ty *15*
  • Re: Re: veroonicka

    jj :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit