Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angel15

    Re: sexy debil

    jak to víš,že je děvkař?oni fotbalisti asi nemaj moc energije na to bejt děvkař:D...mě sice taky překvapil s tou paris hilton,ale jak rychle pak odjel,tak bych řek,že zdrhal před ni:D...a namyšlenej je každej hezoun:)
  • pizzzi-zubka

    Re: RoNy Je Prostě NÉÉÉÉÉÉÉÉJ:-*!!!

    rony je good, ale ty se mi zdas kapet namyslena, ze takdy pises ze je ti 12 rozumis fotbalu a videla jsi ho nazivo, nic proti muze to bejt pravda, ale zda se mi to hodne malo pravdepodobny...sorry:)
  • pizzzi-zubka

    sexy debil

    christiano je namyšlenej a děsnej děvkař, ale taky je krásnej, sexy...no vzhledově je bůh:*
  • angel15

    Re: Re: Re: Re: borec swěta klucíí

    heled Kacka a nenapadlo tě,že to bude mít blíž ke svy rodny zemi?že to nedělá jen kvuli penězum...mě to taky docela zaskočilo,ale cháputo!už dost dloho byl v Manchestru a každej hráč chce zkusit ty nejlepší kluby na světě ne:)
  • angel15

    Re: fchfgj

    a ty by si nebyl na jeho mistě?mladej,pohlednej,prachatej a slavnej:D...a zase ve skutečnosti takovej nemusi bejt,ale zas muže..ja nevim neznám ho osobně:D
  • fchfgj

    je dobry ale zda sa me ze je aj trochu namysleny
  • RoNy Je Prostě NÉÉÉÉÉÉÉÉJ:-*!!!

    JakO?Je nejBESTOwnější =O*....._*
    *3* *14* *4* *14* *5* *3* *1* *4* *15*
  • nicoleangela

    Cristiano

    The best and most beautiful uncle and also a football player.
    As we have nieces him very proud.
    And I thank him, too, that we learned to play football.
    Your nieces Nicole and Angela.
  • Re: NEJVÍíC SEXY

    Tak to máš teda pravdu , že je SEXY , ale i výborný fotbalista =O* *14* *14* *4*
  • angel15

    Re: Cris+the+best+player

    souhlas:D..každej kdo je mladej a pěknej a prachatej je frajer..ale to se sklidni až začne narustat věk:D
  • staniczek120

    Cris+the+best+player

    Ahoj vsem Cris je vazne best takowyho talenta jen tak nenajdete.Jo sice nejsem teplous ale je to wazne nehoraznej frajer ,hodne kluku ho kritizuje ze je jak buzna,ale myslim si ze kdyby meli takowej talent a byli takowy frajeri tak by byli jeste horsi nez Cris...you are best Crisi
  • angel15

    Re: Re: ..,,..,,.,,.,.,

    jo jo *3*
  • 21.4.1993

    Re: ..,,..,,.,,.,.,

    skvelej fotbalista
  • Re: RoNy Je Prostě NÉÉÉÉÉÉÉÉJ:-*!!!

    ahoj tj souhlasim s tebou..!! je plostě nejky..!! já ho plostě žeru..!! :)
  • Re: Re: Re: borec swěta klucíí

    Jako sory,ale já neříkám nic tobě,asitě TY neumíš číst....Ty si říkal že je Blbeček?Howado?Debil?
    Neříkal,j enom si psal že tě zklamal tak KONEC!
    Tobě nic neříkám!!!!!! *7*
  • RoNy Je Prostě NÉÉÉÉÉÉÉÉJ:-*!!!

    AHoj...Jako nechápu ty lidi co si o sobě myslí že sou nejwííc krásný a gootowý žejo?Nadáwejte si někomu jinýmu a někomu koho MOOOOC dobře znáte!Widěli ste někdy Cristiana na živo?Jestli NE tak se hooodne richle kouknite protože je to Suprovýýý.....Bejt na zápase a jenom ON a jeho tým...Prostě GOOOD...... *14*
    JÁ+ON......4ever 2gedr.........Je Nejdokonalejší a nejlepší a nejhezčí a prostě NEJSUPROWĚJŠÍ člowěk a footbalista jakýho znáááám....... *1*
    A wy buzíci nekomentujte ho už konečně...Sice sem holka,ale fotbalu tozumím a je mi 12 a už sem ho widela na zivo takze?..........wy sklapnite................. *3*
  • Re: Re: borec swěta klucíí

    hele jako jdi si i s tim tvym W nekam..nauc se nejdriv poradne psat a pak nekam pis!!a taky cist...protoze ja tady rikam ze je to vyborny fotbalista jen proste me zklamal no..ale to asi nepochopis...tak nech mi muj nazor a ja ti necham tvuj...mej se *1*
  • dani.elqa

    NEJVÍíC SEXY

    Ronaldo je nejvíc výbornej fotbalista *14*
  • Re: Kdo Závídí?

    mas pravdu ale je krasnej s neee namyslenej jenom to bych poupravila
  • ronaldo

    ronaldo je sladkej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit