Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Cristiano Ronaldo

    O kvalitách Ronalda není pochyb,teď jde
    o to,jestli mu přestup do Realu prospěje
    či nikoliv,ten tlak bude obrovský.
    Messiho bych nepodceňoval,ten ještě o sobě dá vědět.
  • Re: borec swěta klucíí

    Kdo tady kritituje Ronalda tak ,a´t se prwně podíwaá na to jak hraje won a pak muže něco říkat umíte někdo ty jeho kličk wubec_________:???????
  • vyborny fotbalista

    jako christiano je opravdu vyborny fotbalista..ale hodne me zklamal svym prestupem z ManU..to opravdu nechapu a asi nepochopim...vim jakoze tady asi bude mit vice penez ale copak mu takovehle penize nestaci?myslim ze si jich vydelava vic nez dost..a take jako pravy manchestrak by mel byt oporou tymu ze a nee jakoze kdyz mu nabidnou vice penez tak hned proste odejit...nechapu..ja ho mivala opravdu rada a fandila sem mu opravdu dost ale jako po tomle fakt nevim jestli vubec budu koukat na zapasy s nim..popripade fandit mu.. *13* *13*
  • Re: Re: rooonaldo

    Joooo *1* presne kdo nevidel jeho dvd tak to radsi ani nemluvte mrtky ronaldo namislenej byt muze !!!! a kluci vy na neho mozna jeom zarlite ze ON je proste nejlepsi !!!! *14* jedine ronaldo je krasnej, dokonalej, proste na to ma!! znam hooodne kluku co chcou byt jako on... ale nemajou na neho on je jedinecnej ja ho proste miluji *14* *14*
  • Cristiano Ronaldo

    Cristiano Ronaldo je nejlepší hráč světa, o tom se nedá pochybovat, žádnej Messi se mu nemůže vůbec vyrovnat. Je taky moc krásnej, za což je kritizovanej, ale já ho moc obdivuju a dokonce mu píšu dopis, kdybyste někdo chtěli jeho adresu tak mi napište na blog. misalzbj.blog.cz

    Je to nejůžasnější fotbalový hráč světa:
    ,,Ten jeho styl,
    ty jeho kličky,
    všichni se jen dívají,
    když střílí mezi tyčky..."
    ( k Cristianu Ronaldovi)
  • 21.4.1993

    Re: ..,,..,,.,,.,.,

    je hezkej.. *1*
  • werunka.o

    Re: rooonaldo

    On namyšlený není *1* Kdo neviděl celé jeho DVD kde je celý jeho život tak pochopí ;-)
  • -reddragon-

    rooonaldo

    hraje good má pěkný swaly a celkowě je pěknej!!!a co že je namyšlenej kdoo by takhle slawnej nebyl
  • ronaldo22

    Liga Mistrů

    Ronaldo na to finále nestačil,on tam nemá žádnou klounou podporu v útoku
  • Re: hm

    jooj..tuším tu má niekto kopmlexy:D
  • Re: Kdo Závídí?

    ze vraj neni " hezký"?..moja zlatá nasaď si okuliare.. *1*
  • ronaldo22

    Re: dělá jen ze sebe machra!

    Tak tohle mě sere,a ty bys nechtěl bejt nejlepší už tě vidim jak řikáš chci bejt nejhorší na světě!!!Ale to je jeho sen a když už to řekl tak tet to i dokazuje dakže nevidim problém *5* *5* *16* *16* *5* *5*
  • ronaldo22

    Re: Kdo Závídí?

    JOOO toje konečně někdo rozumnej bejt tak slavne jchtěl bych vidět jestli byste nemachrovali,ale můj táta ho viděl a je prej upa v poho *5* *5* *3* *5* *5*
  • kacicek09

    Re: Kdo Závídí?

    ty
  • kacicek09

    Kdo Závídí?

    Kdo tady na něho nadává tak at jde někam protože mu jenom závidíte je to hvězda si ce je trochu namyšlený a není moc hezký ale fotbal hrát umí já hraju házenou a taky mi nikdo neříká že jsem debil atd. *8* *8* *8* a nenadávejte mu!!!stejnak si ty vaše keci nikdo nečte....... *13* *13* *13*
  • greglpu

    hm

    hra dobre aj ked simuluje velmi ale inak je to najvacsi kkt na svete namysleny trapny j.ebo k.okotsky pi.cus
  • Re: mazec fotbalista

    a proc by nemohl byt namysleny?kdyz na to nekdo ma tak at je...muzeme mu jen zavidet...
  • mexxii

    Re: Hmmm

    Já s tebou souhlasím ;-)
  • WAw

    Fakt nádhernej!!! Upe moc k sežrání!!WAW *4* *14* *14* ...MAáš holku,??
  • makulka.xm

    C.Ronaldo

    Mám stejný názor jako domina93...
    Nemá konkurenci,s míčem to fakt umí,je krásný *4* co víc myslím že je to výstižný... Je prostě borec s velkým B

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit