Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angel15

    hah

    četly ste už ten článek,jak o něm mluvi jeho bejvalka Nereida Gallardo španělska modelka:D?ja z nemužu:D http://fotbal.sport.cz/fotbal/15863 5-uplakanek-ronaldo-je-zavisly-na-p ornu-rika-jeho-expritelkyne.html ji nechal a je asi hodně nasrata:)
  • 21.4.1993

    Re: CR7

    jj...mas pravdu *14* *14*
  • anetka...jahudka

    CR7

    Nejúžasnější, nejdokonalejší, nejkrásnější, nejlepší fotbalista *14* *14* *14* nemám slov *14* *14*
  • janicqaa

    Re: veroonicka

    jo tak ty mi říkáš moje slova on je prostě hustej a hrozně coool *14*
  • angel15

    no ma formu:)

    čoveče ted jede pěkně...rekord překonal a dáva gol za golem..jen škoda,že se malinko zranil.....ale ja si myslim,že mu ten přestup přidal než odebral:)
  • Re: sexy debil

    Máš naprostou pravdu *4* *3*
  • mayinqa

    Re: sexy debil

    No děvkař no nevím možná :D:D...JIank s váma souhlasím ...pizzzi-zubka hlavně stebou .. a Namyšlenej je podle mě asi každej :D:D
    *4* *14*
  • angel15

    Re: Re: Re: Re: Re: fchfgj

    jo tak..by mě zajimalo co říkal...ja jsem viděl,jak mluvil o tom přestupu do realu s novinářema a zdál jse mě uplně normální....ale stejnak by mě zajimalo co říkal:)......to říkal no hrajem skvěla jen diky mě a štve mě ,že mě nepřihrávaj:D....ale furt se chová líp neš třeba Roben-ten mě nesedí 50x víc
  • Re: Re: Re: Re: Re: fchfgj

    angel15:četl jsem s ním rozhovory nebo jeho chování na hřšti. Teď u nás je v pohodě, ale v Manchesteru to bylo jiné.
  • angel15

    Re: Re: Re: Re: Re: fchfgj

    a jak to íš,že je doopravdy arogantni?setkal ses s nim někdy a ztrávil si snim den alspon?nebo to všechno čteš v bulvárech?
  • Re: Re: Re: Re: fchfgj

    ale já jsem se bavil o aroganci
  • angel15

    Re: Re: Re: fchfgj

    nj ale beckhemoj neni tolik co Cristianu ronaldoj a taky pocházej z jiny země...a bechem měl to štěsti,že si nabalil ženu s kterou je štastnej až potká takovou ronaldo ,tak se hodi do latě taky:)
  • Re: Re: fchfgj

    Ale vem si takovýho Beckhama,slavný, bohatý má taky spostu obdivovatelek, ale nechová se arogantně.
  • Re: boze boze

    presně
  • angel15

    Re: Re: Re: Re: Re: Ronaldo

    ja nevim:D...hele ja ti neberu,že to je dobrej fotbalista..ja jen prostě víc fandim Cristianoj a to je vše...je mě věkem bližší ..a zase nezapominej,že přezdívka Ronaldo je hodně použiváná at to jsou odvozeniny nebo jen Ronaldo a určo to použival před nim někdo jinej ještě...ale stejnak nechápu proč nemaj normal svoje mena blbci:)
  • Re: Re: Re: Re: Ronaldo

    Ano Ronaldo sice ztloustnul, ale že fotbal začal flákat tak to ani náhodou. Od té doby co přibral (to bylo tuším že v sezoně 2005/2006) se stal nejlepším střelcem Realu v té sezoně, na MS 2006 sice vypadl s Brazilií ve čtvrtfinále proti Francii, ale stal se nejlepší střelcem ''kanárků'' na tom MS a s 15-ti góly taky nejlepším střelcem všech světových šampionátů. Potom sice půl roku za Real moc gólů nedal, ale to bylo tím, že Capello mu moc šancí nedával. Po přestupu z Realu Madrid do AC Milán byla radost se na něho dívat. Byl to zase ten Fenomén jakého jsme znali z Interu. Za AC dal 10 gólů ze 13-ti zápasů, ale pak přišlo další vážné zranění a pak přestoupil do Corinthians kde teď válí(vím teď má zlomenou ruku, ale to je pro něho nic).Tak teď mi vysvětli kdy a kde začal fotbal flákat.
  • angel15

    Re: Re: Re: Ronaldo

    ale ja to myslim at nezkonči jako ronaldo v tom smyslu,že začne ten fotbal flákat..musiš uznat,že pak začal tloustnout a fotbal začal flákat!ja neříkám,že ted neni dobrej...a ted nestřily goly,když je na marodce s rukou:D.....a jinak vyslovuje se dobře Ronaldu-Cristiano ronaldo ......a Ronaldo je ronaldo:)..takže ja si to nepletu:) ...a Adriano je taky super hráč..
  • Re: Re: Ronaldo

    Co tím chceš říct? Ronaldo teď válí v Brzílii, je hvězdou ligy, dává góly v jednom kuse, je téměř u každého gólu Corinthians ať už jako zakladatel akce nebo zakončovatel(sleduji jeho zápasy a fotbal si užívá jako dřív), bez něho jsou Corinthians sotva poloviční(a to opravdu nepřeháním), veřejnost tlačí na Dungu aby ho povolal do reprezentace. Prostě v Brazílii je to zase starý Ronaldo, kterého tam uznávají, ne jak tady v Evropě, kde se řekne Ronaldo tak většina lidí myslí tu ubohou Portugalskou napodobeninu.
  • angel15

    Re: Ronaldo

    souhlasim,ale snad Cristiano Ronaldo nezkončí jako Brazilec Ronaldo!
  • Ronaldo

    Ronaldo je jenom jeden a to Brazilec Ronaldo, tato napodobenina jménem Cristiano Ronaldo se mu nemůže ani rovnat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit