Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Crisuv blog

    Mášje v galece a jinak mas google ne?
  • c.r7

    Re: Crisuv blog

    ale ten blog je na prt proteze se tam nemuzou stahovat zadni obrazky
  • c.r7

    Re: cristi

    ja si myskim ze by men ronado zustat tam kde je cili v manchsteru united
  • nejlepci hrac?Jedine RONALDO

    Myslim si ze v soucasny dobe neni nikdo kdo by mohl Ronaldovi konkurovat on je proste nejlepci a dokazuje to v kazdym zapase.. At uz za Red devils a nebo za portugalsko... Priznavam ze mi obcas lezou na nervy ty jeho casty pady ale vim ze to neni zas aztak jeho vina.. strhava na sebe velkou pozornost ale ne bezduvodne to co on dokaze na hristi je proste neuveritelny a tak obcas hraci nemuzou jinak nez ho zfaulovat takze neni divu ze toho obcas chce vyuzit... Ale i tak verim ze to dotahne este hodne daleko... *4* *5* *3* *14*
  • :))

    Je prostě nejlepší a nejúžasnější..:))
  • dasha86

    boze boze

    tady nekdo napsal, ze umi nahravat, to je solista prvni kategorie!!!!!!!!! fotbal hrat umi, nektere jeho delovky jsou bozi, ale nemam ho rada sampona jednoho. Jinak Liverpool forever *5*
  • c.r7

    Je proste nej

    Cristiano Ronaldo je můj nejoblibenejší hrač světa a nej lepsi hrac pritomnosti i budoucnosti a konecne ho ocenili jako nej lepsiho hrace sveta a ja mu a menchsteru united verim ze odhaji viteztvi v lize mistrů i premier leugue
    a nevim jak honekdo muze nesnaset jadnou bych chtel byt jako on
  • Nová anketa

    Zdravím všechny sportovní a obzvláště fotbalové fanoušky,na mé stránce www.jangczpjeng.blog.cz-mám otázku,kdo chcete,aby vyhrál další ročník evropského superpoháru,tak se podívejte a hlasujte *3*
  • seš nej!!

    je nejlepší!! nikdo na něho nemá!!! BEST PLAYER ON THE WORLD!!! *3* *3* *5* *3*
  • mazec fotbalista

    Je to mazaný fotbalista, ale jinak moc namyšléný člověk
    *3* *16*
  • cristi

    rony super hráč ale byl by lepší kdyby přestoupil do realu madridu. *8*
  • Re: Stejně ho miluju!!!!!!

    OK...neni teplej...to je super...nemůžu za to....prostě planej poplach....se stane no...sorry...stejně ho miluju i když bude teplej nebo ne...klidně i když bude bi...mě je to jedno!!!!!!! *14* *14*
  • Josefka

    Cristiano nejenom fakt dobře hraje, ale taky hlavně fakt dobře vypadá. Je moc hezkej *4*
  • Ronaldo a Ronaldinho jsou nej.....

    Je to nejlepší hráč na světě ještě s Ronaldinhem, Ronaldinho i C. Ronaldo jsou tak dobří hráči, že není možný porovnávat kdo je lepší. C.Ronaldo má narozdíl od Ronaldinha lepší záchyt na hruď a je na běh rychlejší. Je dobře že hraje za Manchester United, protože to je můj nejoblíbenější tým v Premier League. *3* *3* *4*
  • Re: má přitelkini:(

    Nějak tak, no... Já kdybych byla jeho přítelkyně, udělal bych pro něj VŠECHNO na světě!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Je nejlepší

    Má pravdu..je nej..a bez něj by nebyla tam kde sou..:)..RONALO je prostě milááček.. *14* ..
  • LuCiK

    Cristiano..je NEJ..Upe božíí.. *14* ..Miluju hooo upe moooooc.. *14* ..OoOhH.. *14* ..Krásnej,úžasnej,neodolatelneej .. *14*
  • Je nejlepší

    Podle mě...je Ronaldo nejlepší..nejlíp umí hrát..nahrávat...střílet na bránu atd...:) také díky němu(podle mě) je Manchester Utd. v angliké tabulce první...;) Ronaldo je prostě vězda..!!a za tim si budu stát...i když někteří lidé nebudou souhlasit..ae to mě nezajímá..!!!ptže mu stejně jenom všichni závidíte..!!Můj názor..!!Je prostě NEJ..!!
  • patysek

    Hmmm

    Mě připadá jako namachrovanej šampónek co si o sobě moc myslí. Ale je to můj názor a vím že s ním hodně lidí nebude souhlasit. Ale to je jedno *3*
  • danisqa

    Re: Re: Re: Re: happy birthday

    to byl preklep vis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit