Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej :)

    Všechno nejlepší, hodně zdraví a úspěchů v tvé kariéře. *5*
  • Re: Stejně ho miluju!!!!!!

    Na žádně tiskovce se nepřiznal a furt chodí se ženskýma aspí snima apod. tak nnedělej, že teplý. *1*
  • pink210

    Stejně ho miluju!!!!!!

    Cristiano!!!!! *14* .....prostě nejlibovější týpek!!!! *14* ...jenom škoda že je teplej!!! *9* ...alspoň že to na tý tiskovce přiznal!!!!! *3* ...ale stejně ho miluju!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • pink210

    Stejně ho miluju!!!!!!

    Cristiano!!!!! *14* .....prostě nejlibovější týpek!!!! *14* ...jenom škoda že je teple!!! *9* ...alspoň že to na tý tiskovce přiznal!!!!! *3* ...ale stejně ho miluju!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • ducky

    dělá jen ze sebe machra!

    jen chce být nejlepší, dělá ze sebe machra, to jak se furt předvádí, to je starsný! *9* *13* *5* *5* *16*
  • zuzik117

    Re: :-P

    On se ale snaží nepřehánět
  • :-P

    njn ronaldo to nekdy az moc prehani ale stejne je to borec
  • misqa.ronaldo

    MiLuJu <3 ♥

    *14* NEEJ xD
  • a7xshadows

    Re: krasavec

    Videl jsem hromadu skvělych zápasů i bez něj při kterych jsem měl někdy husí kůži takže o 100% asi ne ale i tak ten fotbal umí Ronaldo pěkně okořenit *4*
  • ivunka007

    krasavec

    Je fakt krásnej. S ním je fotbal hned o 100% lepší. *14*
  • angel15

    tak

    tak a ma další trofej:D Cristiano Ronaldo je nejlepším fotbalistou světa v anketě FIFA.co na to říct jen tak dál a nepadej tolik *4*
  • mtr

    ronýšek

    cristiano ronaldo...je nejlepši fotbalista...je nejkrásnejsi fotbalista proste ho strasne mooooc žerůůů!a je moooooc k sežrááánííí.... *14* *14*
  • veroonicka

    veroonicka

    Cristiano Ronaldo je prostě nejlepší fotbalista i kluk ! Je krásnej ! on je prostě bomba fakt nejlepší a at nikdo neříká že nn ! vždycky budu říkat to stejný že je nejlepší !! )))))))))) *3* *14* *14* *14* *15* *8* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MIlááček

    Ronaldo je nejlepčí...upe božskej..krásnej..prstě ho ŽERŮŮŮŮŮŮ..:).. *14* *14* *14* *14* *14*
  • lady_ronaldo

    nej

    Cris, nejlepší fotbalista, proto taky vyhrál zlatý míč, je hezkej, dokonalej a nejlíp hraje fotbal. To co on umí s míčem neumí jen tak někdo. Myslím si, že z něho bude jednou legenda. *14*
  • baruska-beruska

    Dokonalost:*

    *14* Šukeznííí *14*
  • kokosman

    Re: kokol

    njn ale je pravda že se nikdy neunaví neboť z 90 minut prosedí 20 minut na trávníku *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • adus103

    kokol

    mně jeho simulování příde zajímavý a napínavý nikdy nevíte jestli simuluje nebo ne,a někdy u toho brečim smíchy *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: fotbalista

    nevím,nenašel jsem tě tam,nemají tam sestavy všech družstev *9*
  • Re: Re: fotbalista

    nebo rozkopli hlavu,jak tomu Petru Čechovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit