Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: fotbalista

    Máš pravdu,je to simulant.Já hraju fotbal za 1 fc brno a tam nesimulujou vůbec.Nejvíc se mi líbí Anglická liga baclays pemier lig,tam padnou na zem jenom když by mu zlomil nohu!!!!!!!! *8*
  • matygo

    fotbalista

    je to vybornej fotbalista ale bohuzel i vybornej simulant. ja myslela ze uz ho to vomrzelo ale stacili 2 zapasy a ukazal ze ne. tohle prece k fotbalu nepatri a ty to ani nepotrebujes vzdyt si vybornej fotbalista.
  • zlatý míč

    získal zlatej míč druhej messi třetí torres
  • madeira

    slavný africký fotbalista
  • Re: Re: MILAŠEK

    a co jako ?? Je to prostě náš tea halvně můj idol je fakt božííííí and I love him *14* *14* *14* *4* *4* *14*
  • Re: ňami ňam!!!!!!!

    je to Cristiano a nauč se o psát :D *16*
  • ňami ňam!!!!!!!

    christian je fakt k sežrání ja ho prostě miluju *14* *14* *14*
  • Re: kalendář

    Ahoj a nevíš kde se dostane ten kalendář koupit? *4*
  • _sabruska_

    Re: Re: MILAŠEK

    si padlá na hlavu ,když už to takhle musím říct.. cristiano je fakt hezkej jo a hrát fotbal taky umí.. i když simuluje... ale rozhodne bych tu neříkala ,že bych si snim dala říct!myslíš ,že když,jsem přijede půjde za tebou .. sakra vy jste tak naivní.. bez uřážky!!!muselo jsem to opravit..
  • _sabruska_

    Re: MILAŠEK

    si padlá na hlavu ,když už to takhle musím říct.. cristiano je fakt hezkej jo a hrát fotbal taky umí.. i když simuluje... ale rozhodne bych tu neříkala ,že bych si snim dala říct!mysdlíš ,že ikdyž,jsme přijede půjde za tebou .. skara vy jste tak naivní.. bez uřážky
  • MILAŠEK

    Lowuju Te CrIsíKu..ronaldííík toe muuuj majinkej konďááášek...je moc roztomilouckej a sladouckej!!dala bych si s tebou rict!!!neces prijet??? *9* miluju te C..R.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jj

    CR-crisííík twl nwm ak muzete rict ze je hnusnej a mluvit o nem jako o kokotowi!!!twl poznali ste ho nekdy??tak neserte hubou kdo to je!ja ho poznala a je fakt supeerr holkiii!!!(a vy drzte huby)kdyz newíte o koho de! *9* *5* *5* *5* *5* *5* miluju te crisiiiku *14* *14* *14* *14* *13*
  • petra6

    kalendář

    Ronaldo nafotil kalendář na rok 2009 a je tam upe skvělýýý *14*
  • Re: CR

    JAko v tomhle máš asi pravdu ale metrosexuál to omg není , tak se pdovíejte kolik fotbalistu a ne ani profi takhle vypadaj , jezish ze nosime ruozvy hadry , nausnice a gelujem nebo zehlime vlasy , vonime jak damicky neznamena ze je hned nekdo metrosexual *9* *14* *14*
  • Re: hráč se vším všudy

    tak to teda ja bych nerek ze to ma az tak vydreny , kdyz on ma obrovskej talent , ale makat a drit musel to jo ale min nez ty co takovej talent nemaj *3* *5* *13*
  • Re: ....

    Tak ty to v hlave vazne nemas v poradku
  • Mrtě fotbalista

    Já si myslim že je rozhodně lepší než Deco a ten kdo napíše že je Deco lepší než Ronaldo tak nerozumí fotbalu. *13* *13* *13* *13*
  • ....

    Co se týče vzhledu ujde, ale co se týče fotbalu průměr a to nepočítám to že na hřišti schválně padá, myslím si že Deco je lepší - teda co se týče fotbalu...
  • _sabruska_

    Re: Re: Nechodíte se!!

    tak dík..
  • el1shk4

    Re: Re:IdOl♥

    Já občas hrávala sem,ale už to není možný,protože se mi ztížili podmínky se školou a s dojížděním a chybí mi to:( *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit