Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl by nosit růžovou kabelku! *12* *12* *12*
  • Juj VLADAN šperlink
  • Ronaldo je skvělej!!!! *14* *14* *14*
  • DepecheModeLoverka
    taky vás štvou pořát ty komentáře Messi vs. Ronaldo???
  • To říká ta pravá... První se koukni do zrcadla *3* *4* *4*
  • Ronaldo není nagelovanej frajírek Belieberka !! je hezčí než ty !
    Umí fotbal líp než ty !!
    Jo cristian ronaldo je jako já *4*
    Též hraju fotbal milujem fotbal *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já nevim co na něm všichni vidíte.... *11* Však je to jenom nagelovanej frajírek *1* *1* *1* *1* *1* *3*....ale neva
  • ahoj ronaldo juj jak sy heskej :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vsechno nejlepsi *1*
  • Cristiano Ronaldo je prostě úžasnej fotbalista, kterej má velkej talent a ještě k tomu je moc hezkej. I love CR7 *2*
  • Cristiano Ronaldo je prostě nejlepší fotbalista na světě ať si každej říká co chce tak to je a tak to zustane..slyšívam jak se mu někteří lidé smějou že brečí aspon má nějaké city..každej má rád někoho jiného někdo Messiho někdo Neymara atd...já prostě miluju CR 7 <3
  • Ronaldo je úplně nejvíc super a je i hezkej :D je nejlepšííííí *5* *2*
  • Kdyz hraje a je vtelke fandim jim a chem aby vyhraly a ronaldo dal gol cau
  • Je mi moc lito ze mas zenu a syna protoze ta myluju te a to sa neda myluju a zavidim irine shayk ke bych byla stebou by la bych najstasnejsi zena na sviete moc ta myluju posilam ti pusinku najvietsi na sviete
  • si piekny a milujite s celeho srdca *14*
  • musíš si mě uschovat až po mě pujdeš moje drahá čekám tě podpis pod odznáček portugalsku tě někde kdesi na planetě a to v české republice pod jménem mého jména martin štych a sestry moudrá sova které hleží na paměti aveira je kodem zapsaná stíhačka z filmu topgun otomže chci domu už jako muž a že jen to co se rozluští co je ta blbá chuva co hlídala tě a krmila tě názory že jsi jako děda a niko to trochu netrkne že jsem jako robot který umí zabíjet a moje jméno v čr je martin z martini což bych nedal k využití mojí postavy jména na někom jiném příklad k vystřídáním nekim jiným se stejným mím jménem třeba jako je část podpisu ať se mi pod to nikdo nepodepisuje neboť protože jsem tom cruise protože jsem arab anebo jsem sudičkou třeba jako je princ mé jméno leonardo dicaprio nebo i celkově napnutá síť domací zábavy internetem a nesmysli otomže nekdo víc nečemu rozumí při sledování co zustane pravdou a co třeba něco jen pouhou chvílí že jsem jen jeden člověk co je originálem martin a třeba i u baru čekat to mám jen jako svobodný pracující nad originálem slovo martini a jméno doprovoď mě už tu čekám dlouho a mám moc jmen třeba tě hledám v google jako lehkou návnadku na to ti to povědeť
  • Messi jen nechtel byt u toho vejprasku,ty chudacku :D CR7 do odvety nastoupil a BVB se klepaly na SB do posledni vterinky,Barca i doma dostala vylágoš :D
  • Prosím přidejte se na facebookovou stránku o CR7 zde: https://www.facebook.com/pages/Cristiano-Ronaldo-CZ-SK/253396454823683 děkuji :)
  • NAMIŠLENEJ?! Jako fakt, nebo si děláš srandu? *namyšlenej
    A dává peníze na charitu, dává krev, sází stromky když se ostatní válej na Bahamách a založil zdravotní centrum pro pomoc lidem s rakovinou, které sám sponzoruje a kde vyléčili jeho mamku z rakoviny.. Má svoje obchody, ve kterých pracují jenom jeho přátelé, chápej- aby měli práci.. Není "namišlenej".. Respektuju Messiho, ale jsem Ronaldic.. Věc názoru:))
  • Moja milá tak keď je Messi najlepší tak prečo fauluje ako blbý? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší