Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ronaldo umí líp střilet než messi ..messi musi vždycky byt uplně blizko brany aby mohl dat gool ..ronaldo o 100x lepši
  • Ronaldo je nagelovanej hezoun což fotbal toby ještě šlo . nejvíc mě na něm vadí že hraje za r *11* e *11* a *11* l *11* m *11* a *11* d *11* r *11* i *11* d
  • Jako hrát dost dobře umí ale jako člověk je namišlenej hezoun.
  • Pravda je to machr a hraje mooc dobře a ještě vypadá sexy a všechny ženy by ho chtěli mít aspon na jednu noc.
  • Ty,Boze,ktory si stvoril muza,vedz,ze najdokonalejsie tvoje dielo nosi biely dres s cislom 7 a vola sa Cristiano Ronaldo.Chapem vasu nevrazivost,mili pani,ale uvedomte si,ze tento chalan je nielen krasny,bohaty a uspesny,ale nahodou je to tiez jeden z najlepsich fotbalistov vsetkych cias.Ten,kto mu chce odopierat nespochybnitelne zasluhy na uspechu kazdeho klubu,za ktory kedy kopal,je hlupy a sport nech zo svojho zivota radsej vynecha.
  • Ronaldo nielen ze vie dobre hrat ale je aj pekny.A ak tu niekdo chce ohovarat no tak ho neohovarajte.A este nieco neohovarajte niekoho kto sa nemoze branit :)))) Tak to si pametajte :** (tie pusinky su pre Ronalda a pre tich ktori ho maju radi). :D
    I LOVE RONALDO.FOREVER *14*
  • *11* *11* *11* *11* na fotbal mám jediný nazor: pfuj
  • simulant
  • si nej Ronaldo dobry hrac pekne ses ulizanej
  • Asi ták :))
  • dobre ty, je to pravda. Ronaldo je podle kámošů ulízlej teplouš, ale já si myslim že je jenom ulízlej, trochu namyšlenej a až moc sebevědomnej
  • skvjeli je *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ronaldo
  • Musím říct, že mě od něho naštval včera ten gól, kterej nás vyřadil z Eura, ale jinak je Ronaldo děsně sexy a skvělej hráč, fandím mu! :)
  • bajunkas
    Ronaldo je ten nejlepší nejhezčí a nejvíc sexy fotbalista je to bůh fotbalu !!!! at se ostatní co ho pomlouvají zaměří první na jeho idola jaký je on !!!!

    Ronaldo FOREVER IN ME HEART ♥♥♥
  • hudy
    Zklidněte se všichni nebo vám to tu zase šmahem smáznu! Pokud obdivuju jednoho, nemusím urážet druhého, kdo mu konkuruje! A to, že vulgární slovo vytečkujete, neznamená, že není vulgární, maže se taky!
  • bajunkas
    Nechte toho jo když je tato diskuse o Chrisovi tak sem už nepište že je to blbej atd...

    A ještě jsem nepište že je Messi lepší
    1.není to pravda Chris je nejlepší
    2.pište si to do diskusí o Messim *16*
  • bajunkas
    Aby jste věděli tak se o dítě stará i Chris společně s Irinou *3* *16*
  • bajunkas
    Sexy ale hrozně že? *14*
    JOjo je to škoda
  • Ronaldo je sexíííí a je aj najlepšííí
  • je fakt sexy a samozřejmě je dobrý fotbalista škoda, že není v ČR.
    *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší