Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj ronaldo juj jak sy heskej :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ahoj karolinko hezkej se pise se Z :D *3* *1*
  • Cristiano Ronaldo je prostě nejlepší fotbalista na světě ať si každej říká co chce tak to je a tak to zustane..slyšívam jak se mu někteří lidé smějou že brečí aspon má nějaké city..každej má rád někoho jiného někdo Messiho někdo Neymara atd...já prostě miluju CR 7 <3
  • Ronaldo je sexíííí a je aj najlepšííí
  • Best
  • christinek

    Aspon jednou byt v jeho blizkosti.. za to bych dala vsechno.. *9* takovej dokonalej chlap je jen jeden.. *4* *14*
  • NE

    holky kam jste dali oči on a hezkej???.... musím připustit že jako hráč je dobrej ale to jsou veškeré sympatie co k němu mám..jsem naštvaná kvůli Lize mistrů( Chelzie byla lepší)..ještě že nedal penaltu... aspon mu trochu sklaplo
  • Sexy

    Tak tento chlap je strašne sexy.
  • zase uchylaci *8*
  • Ty,Boze,ktory si stvoril muza,vedz,ze najdokonalejsie tvoje dielo nosi biely dres s cislom 7 a vola sa Cristiano Ronaldo.Chapem vasu nevrazivost,mili pani,ale uvedomte si,ze tento chalan je nielen krasny,bohaty a uspesny,ale nahodou je to tiez jeden z najlepsich fotbalistov vsetkych cias.Ten,kto mu chce odopierat nespochybnitelne zasluhy na uspechu kazdeho klubu,za ktory kedy kopal,je hlupy a sport nech zo svojho zivota radsej vynecha.
  • I love you CR7

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší