Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veroonicka

    RONALDO SMS

    a platí to do 15.3 2009 díkys moc
  • podle mě je každý dobrý hráč, který něco někdy dokázal. Ale nejdůležitější je si tuto pozici udržet co nejdéle.RUDO
    *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Cristiano Ronaldo je prostě úžasnej fotbalista, kterej má velkej talent a ještě k tomu je moc hezkej. I love CR7 *2*
  • WAw

    Fakt nádhernej!!! Upe moc k sežrání!!WAW *4* *14* *14* ...MAáš holku,??
  • greglpu

    hm

    hra dobre aj ked simuluje velmi ale inak je to najvacsi kkt na svete namysleny trapny j.ebo k.okotsky pi.cus
    • Re: hm

      jooj..tuším tu má niekto kopmlexy:D
  • ronaldo

    ronaldo je sladkej *14*
  • dani.elqa

    NEJVÍíC SEXY

    Ronaldo je nejvíc výbornej fotbalista *14*
    • Re: NEJVÍíC SEXY

      Tak to máš teda pravdu , že je SEXY , ale i výborný fotbalista =O* *14* *14* *4*
  • RoNy Je Prostě NÉÉÉÉÉÉÉÉJ:-*!!!

    AHoj...Jako nechápu ty lidi co si o sobě myslí že sou nejwííc krásný a gootowý žejo?Nadáwejte si někomu jinýmu a někomu koho MOOOOC dobře znáte!Widěli ste někdy Cristiana na živo?Jestli NE tak se hooodne richle kouknite protože je to Suprovýýý.....Bejt na zápase a jenom ON a jeho tým...Prostě GOOOD...... *14*
    JÁ+ON......4ever 2gedr.........Je Nejdokonalejší a nejlepší a nejhezčí a prostě NEJSUPROWĚJŠÍ člowěk a footbalista jakýho znáááám....... *1*
    A wy buzíci nekomentujte ho už konečně...Sice sem holka,ale fotbalu tozumím a je mi 12 a už sem ho widela na zivo takze?..........wy sklapnite................. *3*
    • pizzzi-zubka

      Re: RoNy Je Prostě NÉÉÉÉÉÉÉÉJ:-*!!!

      rony je good, ale ty se mi zdas kapet namyslena, ze takdy pises ze je ti 12 rozumis fotbalu a videla jsi ho nazivo, nic proti muze to bejt pravda, ale zda se mi to hodne malo pravdepodobny...sorry:)
    • Re: RoNy Je Prostě NÉÉÉÉÉÉÉÉJ:-*!!!

      ahoj tj souhlasim s tebou..!! je plostě nejky..!! já ho plostě žeru..!! :)
  • RoNy Je Prostě NÉÉÉÉÉÉÉÉJ:-*!!!

    JakO?Je nejBESTOwnější =O*....._*
    *3* *14* *4* *14* *5* *3* *1* *4* *15*
    • Re: RoNy Je Prostě NÉÉÉÉÉÉÉÉJ:-*!!!

      ThaQy Ho tHaQ LofInQujEs, MuCinQa? :* ♥
      :D:D:D proboha.. :D
  • angel15

    no ma formu:)

    čoveče ted jede pěkně...rekord překonal a dáva gol za golem..jen škoda,že se malinko zranil.....ale ja si myslim,že mu ten přestup přidal než odebral:)
    • Re: no ma formu:)

      a co mu je?? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit