Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joo

    nooo joooo ....Cristian je proste nejlepsi......a sem hodne rad ze mi kluci z tymu rikaj ronaldo:D:D:Dprotoze sem z youtubka okoukal machrovinku a klicky Cristaiana a protihraci jsou z toho na vetvy :D:D
    • cr.r.9

      Re: joo

      já taky jsem okoukal klicky a paradicky ale kluci na fotbale mi rikal ronaldo junior
  • CR7 <3 Neexistuje nikdo lepšíí!!
    Messi Dává góly do prázdný protože nejvííce práce dělá Iniesta!!
    A Messi Dáva góly do prázdné a myslí si CR7 Ty přímáky... Prostš Cristiano Ronaldo Dos Santos Averio Best!! *3*
  • Měl by nosit růžovou kabelku! *12* *12* *12*
    • Co to je za nesmysl?! Pokud jsi kluk, měl bys ji nosit spíš ty nemyslíš? Proč by ji měl nosit Ronaldo?! Jak tě tento nesmysl mohl jen napadnout?????
  • si piekny a milujite s celeho srdca *14*
  • bajunkas
    Ronaldo je ten nejlepší nejhezčí a nejvíc sexy fotbalista je to bůh fotbalu !!!! at se ostatní co ho pomlouvají zaměří první na jeho idola jaký je on !!!!

    Ronaldo FOREVER IN ME HEART ♥♥♥
    • Asi ták :))
  • *5* ronaldo je jednička ne jako naki messi je nic moc tak se bešte lehnout vy koštata *16*
  • cristiano

    borec!!!!!!!nej...hrac kterej mohl kdy byt!!!!nikdo na nej nema!!!!!!!!! *16*
  • Ronaldo je úplně nejvíc super a je i hezkej :D je nejlepšííííí *5* *2*
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšííííí....si prostě best
  • Lucc

    Je to borec ♥
    • Tereza
      Borec?,který se předvedl v tom jak je penězma zkažený! Co že to o sobě prohlásil? Že lidi po něm pískají protože je tak úspěšný a krásný? Tak tímhle si mě dokonale zprtivil! Není nad takový lidi,kteří jsou úspěšný a přesto dokážou být skromní! To se o něm bohužel říct nedá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit