Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy birthday

    vse nejlepsi k narozkam C.Ronaldovi *4*
  • skvjeli je *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ronaldo
  • dra
    všechno nejlepšííí
  • cristi

    rony super hráč ale byl by lepší kdyby přestoupil do realu madridu. *8*
    • c.r7

      Re: cristi

      ja si myskim ze by men ronado zustat tam kde je cili v manchsteru united
  • c.ronaldo je lepsi jak messi lebo je krasni messi je pali pele *12*
  • dasha86

    boze boze

    tady nekdo napsal, ze umi nahravat, to je solista prvni kategorie!!!!!!!!! fotbal hrat umi, nektere jeho delovky jsou bozi, ale nemam ho rada sampona jednoho. Jinak Liverpool forever *5*
    • Re: boze boze

      presně
  • nejlepci hrac?Jedine RONALDO

    Myslim si ze v soucasny dobe neni nikdo kdo by mohl Ronaldovi konkurovat on je proste nejlepci a dokazuje to v kazdym zapase.. At uz za Red devils a nebo za portugalsko... Priznavam ze mi obcas lezou na nervy ty jeho casty pady ale vim ze to neni zas aztak jeho vina.. strhava na sebe velkou pozornost ale ne bezduvodne to co on dokaze na hristi je proste neuveritelny a tak obcas hraci nemuzou jinak nez ho zfaulovat takze neni divu ze toho obcas chce vyuzit... Ale i tak verim ze to dotahne este hodne daleko... *4* *5* *3* *14*
  • si dobri *4*
  • DepecheModeLoverka
    taky vás štvou pořát ty komentáře Messi vs. Ronaldo???
    • PaulaDMLoverka
      RE: DepecheModeLoverka
      Máš recht, stejně se ví, kdo je lepší.
    • mě ne stejne vím že Ronaldo je nejlepší
    • Mě ano! Už by s tím mohli přestat... *10*
  • Ronaldo přeju hodně štěstí. dávaš hezké goly. koupil sis hezké auto. kdyš hraje real madrid vždycky dáš gol. prostě nejlepší fotbalista. seš borec .*4* *4* *4* *4* at se ti daří na dále a v portugalsku také.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit