Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-*

    užásný fotbalista,kráásně hraje:-Pnikdo na něho nemáá
  • shattuckit

    Narozeniny

    Tak já bych chtěla popřát hodně štestíška a zdravícka.A mnoho úspěchu.Prostě užij si své 26.narozeniny. *1*
  • Ronaldo

    je to uplne skvelej fotbalista a navic je krasnouckej *14*
  • Ronaldo je mnohem lepší než Messi. Ronaldovo góly nepostrádají nic. Elegance, razance prostě vše co tam má být tam je.
  • petra6

    Cris

    Je uplně dobrý a že se chová na hřišti jak nějaký frajer tak to k němu patří. A k tomu mu je 23 a je nejlepší fotbalistou světa
    • Re: Cris

      Tak se slovním spojením nejlepší fotbalista světa bych zase zacházela opatrně. To, že dal nejvíc gólů v sezoně, neznamená, že ho hned vyhlásíme králem zeměkoule, myslím, že Nando Torres a Cris Ronaldo jsou dvěma největšími kandidáty na letošní Zlatý míč, ale Cris nemá nic jistého, při jeho chabých a Torresových dokonalých výkonech na ME... A skóre 42:33 taky neni nic za co by se měl Torres stydět! Takže bacha na rychlý soudy, taky jsem si prve myslela, že je CR nejlepší v Premier League, ale není a Torres není jedinej na koho Ronnie nemá... *3*
      • petra6

        Re: Re: Cris

        Máš pravdu torres taky ení tak moc špatný jak jsem ho viděla hrát na euro tak se mi zdalo že kdyby tam nebyl on tak by to býlo bez gólu!!
  • messi dal za celu kariaru 53 golov ronaldo o proti tomu *1* za celu karieru 100000 golov co je viac *12* *16*
  • Vsechno nejlepsi *1*
  • petra6

    kalendář

    Ronaldo nafotil kalendář na rok 2009 a je tam upe skvělýýý *14*
    • Re: kalendář

      Ahoj a nevíš kde se dostane ten kalendář koupit? *4*
  • jj

    CR-crisííík twl nwm ak muzete rict ze je hnusnej a mluvit o nem jako o kokotowi!!!twl poznali ste ho nekdy??tak neserte hubou kdo to je!ja ho poznala a je fakt supeerr holkiii!!!(a vy drzte huby)kdyz newíte o koho de! *9* *5* *5* *5* *5* *5* miluju te crisiiiku *14* *14* *14* *14* *13*
  • MILAŠEK

    Lowuju Te CrIsíKu..ronaldííík toe muuuj majinkej konďááášek...je moc roztomilouckej a sladouckej!!dala bych si s tebou rict!!!neces prijet??? *9* miluju te C..R.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • _sabruska_

      Re: MILAŠEK

      si padlá na hlavu ,když už to takhle musím říct.. cristiano je fakt hezkej jo a hrát fotbal taky umí.. i když simuluje... ale rozhodne bych tu neříkala ,že bych si snim dala říct!mysdlíš ,že ikdyž,jsme přijede půjde za tebou .. skara vy jste tak naivní.. bez uřážky
      • Re: Re: MILAŠEK

        a co jako ?? Je to prostě náš tea halvně můj idol je fakt božííííí and I love him *14* *14* *14* *4* *4* *14*
      • _sabruska_

        Re: Re: MILAŠEK

        si padlá na hlavu ,když už to takhle musím říct.. cristiano je fakt hezkej jo a hrát fotbal taky umí.. i když simuluje... ale rozhodne bych tu neříkala ,že bych si snim dala říct!myslíš ,že když,jsem přijede půjde za tebou .. sakra vy jste tak naivní.. bez uřážky!!!muselo jsem to opravit..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit