Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fchfgj

    je dobry ale zda sa me ze je aj trochu namysleny
    • angel15

      Re: fchfgj

      a ty by si nebyl na jeho mistě?mladej,pohlednej,prachatej a slavnej:D...a zase ve skutečnosti takovej nemusi bejt,ale zas muže..ja nevim neznám ho osobně:D
      • Re: Re: fchfgj

        Ale vem si takovýho Beckhama,slavný, bohatý má taky spostu obdivovatelek, ale nechová se arogantně.
        • angel15

          Re: Re: Re: fchfgj

          nj ale beckhemoj neni tolik co Cristianu ronaldoj a taky pocházej z jiny země...a bechem měl to štěsti,že si nabalil ženu s kterou je štastnej až potká takovou ronaldo ,tak se hodi do latě taky:)
          • Re: Re: Re: Re: fchfgj

            ale já jsem se bavil o aroganci
            • angel15

              Re: Re: Re: Re: Re: fchfgj

              jo tak..by mě zajimalo co říkal...ja jsem viděl,jak mluvil o tom přestupu do realu s novinářema a zdál jse mě uplně normální....ale stejnak by mě zajimalo co říkal:)......to říkal no hrajem skvěla jen diky mě a štve mě ,že mě nepřihrávaj:D....ale furt se chová líp neš třeba Roben-ten mě nesedí 50x víc
            • Re: Re: Re: Re: Re: fchfgj

              angel15:četl jsem s ním rozhovory nebo jeho chování na hřšti. Teď u nás je v pohodě, ale v Manchesteru to bylo jiné.
            • angel15

              Re: Re: Re: Re: Re: fchfgj

              a jak to íš,že je doopravdy arogantni?setkal ses s nim někdy a ztrávil si snim den alspon?nebo to všechno čteš v bulvárech?
  • ahoj ronaldo sem tvuj nejvetsi fanousek a ses nejlepsi fatbalista a mam te rad a obdivuju tvuj styl a hodne se od tebe ucim od fotbale a mam taky tvuj dres, a muj bratr honza te taky obdivuje a ma taky tvuj dres ale v ruzovim a ja v bilim a chtel bych te moc videt a chtel bych za te bou jet do spalnelska a bych te videl hrat fotbal a videt jak hrajes a muj bratr by te chtel taky moc videt.
  • Cristiano Ronaldo je nej!!!!! *3* *4* *5*
    • Blázne.. Je víc než NEJ.. *16* *15* *5*
  • narozeniny

    jsi k sezrani mam te moc rada a odepis mi a chodis s nekym
    • Re: narozeniny

      maj gaaat.. :DD
    • Tereza

      Re: narozeniny

      Tě asi zklamu,ale pochybuju o tom že by vůbec věděl o nějakých osobnostech.cz,natož aby ti napsal.Ale risk je zisk co *1* *15* *15*
      • cr.r.9

        Re: Re: narozeniny

        píšeme si spolu anglicky na facebook.com
  • Myslíte si , že někoho ty vaše názory a urážky zajímají ? :D jako já si myslím , že ani ronalda to nezajíma .... jo a to že ho milujete .... možná tak z toho budete mít jen zlomené srdce protože on ani neví že existujete :D *3* *3* *1* *2* no ale to je jen detail :D
  • :D

    je hezkej, je dobrej.. :D a namyslenej.. :D ale kdo neni.. :D ja nekdy taky.. :D a este kdyz je takle slavnej, bohatej.. :D
  • Ronaldo lepší je messi a grizman
  • LÁÁÁÁSKA

    tak toto je ten nejlepčejší fotbalista na celym světě......škoda že neporazili Francíky na mistráku a nepostoupili do finale *9* ale je to broušííííínek!!! *14* *14* *4*
  • cmuk

    Nejlepsi a nejhezci fotbalista na celym svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    Miluji ho *14* *14*
    • Re: cmuk

      i am cristiano ronaldo
      i love everybody!!!
      • Re: Re: cmuk

        To je hezky *15*
  • kazdej jsme nejakej

    Chris je fakt pohledny mlady muz, se musi nechat, myslim ze kazda baba by dala vse mit takovyho borca doma. Muz ktery je obdivovan takovou spoustou zen a i muzu, jejichz je vzorem. Preji mu jen to nej v zivote a lidi, nebudte zly jen proto, ze je slavnej a dobrej fotbalista, vsichni prece v necem vynikame, ja,ty a on taky..... *4*
    • já osobně bych ho doma nechtěla mít *4*
    • Re: kazdej jsme nejakej

      Komprendo sinora *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit