Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevim co na něm všichni vidíte.... *11* Však je to jenom nagelovanej frajírek *1* *1* *1* *1* *1* *3*....ale neva
    • To říká ta pravá... První se koukni do zrcadla *3* *4* *4*
  • barca alespon vede ligu narozdíl od realu.a jestě neco barcelona má pohár a real má velký ho......takze se muze jít klouzat.(tady se neni o cem bavit)
    • Tak se sty Barcy hned ne podělej a vubuc máš pravdu o Barce není o čem bavit
  • veroonicka

    Ronaldo

    Ahoj chtěte pomoc Cistianu Ronaldu vyhrát Zlatého Ottu v Barvu ??
    Tak pošlete sms ve tvaru :
    BR SPORT cristiano ronaldo
    na číslo 9001503
    Díky moc a nebojte není to žádný podvod klidně se podívejte do časopisu bravo !!!! díky
  • Ronaldo nielen ze vie dobre hrat ale je aj pekny.A ak tu niekdo chce ohovarat no tak ho neohovarajte.A este nieco neohovarajte niekoho kto sa nemoze branit :)))) Tak to si pametajte :** (tie pusinky su pre Ronalda a pre tich ktori ho maju radi). :D
    I LOVE RONALDO.FOREVER *14*
  • Ronaldo je dobrý hráč taky model, ale už by se mohl probrat a začít hrát tak , jak hrál dříve,aby byl zase nejlepší *7* *7* *7* *7*
  • ahoj

    Ahoj chtěte pomoc Cistianu Ronaldu vyhrát Zlatého Ottu v Barvu ?? Tak pošlete sms ve tvaru : BR SPORT cristiano ronaldo na číslo 9001503 Díky moc a nebojte není to žádný podvod klidně se podívejte do časopisu bravo!díky SMS stojí 3Kč do 15.3 2009
    • Re: ahoj

      pro slovensko na tel: 6663
    • Re: ahoj

      BR SPORT 15 ( protože cris má číslo 15( si to apoň v tom bravu můžeš sakriš přečíst! nebo jto je taky oskenovaný na Http://jana.hanys.sblog.cz nej webu o crisovi s aktuálními novinykami,fotkami, videi apod.
  • Ronaldo je nejlepší na světě a taky to tak zůstane žadnej Fotbalista jako ronaldo nikdy nebude ;) :D proště to je pán..!!
  • messi a neymar to jsou nej hraci nechapu jak muzete psat ze je lepsi ten frajirek ktery je ronaldo a je nejhorsi
  • Jako hrát dost dobře umí ale jako člověk je namišlenej hezoun.
    • NAMIŠLENEJ?! Jako fakt, nebo si děláš srandu? *namyšlenej
      A dává peníze na charitu, dává krev, sází stromky když se ostatní válej na Bahamách a založil zdravotní centrum pro pomoc lidem s rakovinou, které sám sponzoruje a kde vyléčili jeho mamku z rakoviny.. Má svoje obchody, ve kterých pracují jenom jeho přátelé, chápej- aby měli práci.. Není "namišlenej".. Respektuju Messiho, ale jsem Ronaldic.. Věc názoru:))
    • ronaldo je blb ; ja uz jsem se do zradla podival a zistil sem ze jsi blb jako ronaldo.Messi je lepsi
  • má přitelkini:(

    *8* jakoo..sem upe vydeptaná ptž ronaldo má přítelkyni nějakou....newim ale teda ta se musí mít že ulovila takovej kus jako je ronaldo!!!co já bych za ně dala *14* *14* *14*
    • Re: má přitelkini:(

      Nějak tak, no... Já kdybych byla jeho přítelkyně, udělal bych pro něj VŠECHNO na světě!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • zuzik117

      Re: má přitelkini:(

      No to máš pravdu, ale jenom kvůli tomu, že se nám líbí přece nezůstane napořád sám *3* Radši ať je s nějakou šťastnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit