Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cristianooooooooooooo

    JESTLI MULLUJEŠ CRISTIANA TAK JAKO JÁ, PŘIDEJ HO NA HTTP://WWW.PROSTEMULLUJU.CZ !!

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • patysek

    Hmmm

    Mě připadá jako namachrovanej šampónek co si o sobě moc myslí. Ale je to můj názor a vím že s ním hodně lidí nebude souhlasit. Ale to je jedno *3*
    • mexxii

      Re: Hmmm

      Já s tebou souhlasím ;-)
  • Je nejlepší

    Podle mě...je Ronaldo nejlepší..nejlíp umí hrát..nahrávat...střílet na bránu atd...:) také díky němu(podle mě) je Manchester Utd. v angliké tabulce první...;) Ronaldo je prostě vězda..!!a za tim si budu stát...i když někteří lidé nebudou souhlasit..ae to mě nezajímá..!!!ptže mu stejně jenom všichni závidíte..!!Můj názor..!!Je prostě NEJ..!!
    • Re: Je nejlepší

      Má pravdu..je nej..a bez něj by nebyla tam kde sou..:)..RONALO je prostě milááček.. *14* ..
  • LuCiK

    Cristiano..je NEJ..Upe božíí.. *14* ..Miluju hooo upe moooooc.. *14* ..OoOhH.. *14* ..Krásnej,úžasnej,neodolatelneej .. *14*
  • Ronaldo a Ronaldinho jsou nej.....

    Je to nejlepší hráč na světě ještě s Ronaldinhem, Ronaldinho i C. Ronaldo jsou tak dobří hráči, že není možný porovnávat kdo je lepší. C.Ronaldo má narozdíl od Ronaldinha lepší záchyt na hruď a je na běh rychlejší. Je dobře že hraje za Manchester United, protože to je můj nejoblíbenější tým v Premier League. *3* *3* *4*
  • Je dobrý,doře hraje fotbal ale na Torresa nemá!!!!!Nechápu jak mužete někteří řešit kdo je lepší jestli Ronaldo nebo Messi prostě jasná odpověd je Torres *14* *4* Messi vypdá jako stařec a Ronaldo jak by ho olízlo nějaké zvíře
    • Jo, Ok Torres je velmi dobrý a talentovaný hráč. Ok to beru.... Podívej se na kariéru Torrese v Liverpoolu kde byl super nejlepší hráč světa. Podívej se na sezonu v Chelsea jak byl ubohý... Ronaldo is the Best. Kariéra v Man Utd byla Brilantní CR7 tam byl nejlepším hráčem Premier League . A to stejné v Real Madrid *16*
  • je to nejlepší footbalista jelepši než messi je nejlepši ve všem je lepši než mesi protože messi strili z blizky a ronaldo z dalky *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* jmř
  • mazec fotbalista

    Je to mazaný fotbalista, ale jinak moc namyšléný člověk
    *3* *16*
    • Re: mazec fotbalista

      a proc by nemohl byt namysleny?kdyz na to nekdo ma tak at je...muzeme mu jen zavidet...
  • Hele Besijanko Ronaldo je nej takže sklapni *16*
  • seš nej!!

    je nejlepší!! nikdo na něho nemá!!! BEST PLAYER ON THE WORLD!!! *3* *3* *5* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit