Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nová anketa

    Zdravím všechny sportovní a obzvláště fotbalové fanoušky,na mé stránce www.jangczpjeng.blog.cz-mám otázku,kdo chcete,aby vyhrál další ročník evropského superpoháru,tak se podívejte a hlasujte *3*
  • :))

    Je prostě nejlepší a nejúžasnější..:))
  • ronaldo je dobri ale na messiho nema *1* *1* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *15* *4* http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/6.gif *11*
    • dobre ty, je to pravda. Ronaldo je podle kámošů ulízlej teplouš, ale já si myslim že je jenom ulízlej, trochu namyšlenej a až moc sebevědomnej
  • hm....broskvičko.messi nehrál protože byl po zranění a vrátilo se mu to a kdyš se necítí na to aby hrál tak to nemá cenu tak nedělej chytrou.Mimochodem real se taky moc dobře neukázal když hrál s Dortmundem,taky dostal dobrou nakládačku
    • Messi jen nechtel byt u toho vejprasku,ty chudacku :D CR7 do odvety nastoupil a BVB se klepaly na SB do posledni vterinky,Barca i doma dostala vylágoš :D
    • když hrál real odvedné utkání tak stáhly vedeí dortmundu na golzatím co barcelona dostala jeste větší klepec...
  • Blbosti blbosti každý má rád někoho jiního já třeba mám rači Messiho ale proti Ronaldovi nic nemám *4*
  • makulka.xm

    C.Ronaldo

    Mám stejný názor jako domina93...
    Nemá konkurenci,s míčem to fakt umí,je krásný *4* co víc myslím že je to výstižný... Je prostě borec s velkým B
  • hudy
    Zklidněte se všichni nebo vám to tu zase šmahem smáznu! Pokud obdivuju jednoho, nemusím urážet druhého, kdo mu konkuruje! A to, že vulgární slovo vytečkujete, neznamená, že není vulgární, maže se taky!
  • Ronaldo je nej škoda že už nehraje za Real Madrid!!!!!!!!!!! *4*
    • EJ, Sorry ale on za něj furt hraje *1*
      • jo hraje za Real Madrid *3*
  • -reddragon-

    rooonaldo

    hraje good má pěkný swaly a celkowě je pěknej!!!a co že je namyšlenej kdoo by takhle slawnej nebyl
    • werunka.o

      Re: rooonaldo

      On namyšlený není *1* Kdo neviděl celé jeho DVD kde je celý jeho život tak pochopí ;-)
      • Re: Re: rooonaldo

        Joooo *1* presne kdo nevidel jeho dvd tak to radsi ani nemluvte mrtky ronaldo namislenej byt muze !!!! a kluci vy na neho mozna jeom zarlite ze ON je proste nejlepsi !!!! *14* jedine ronaldo je krasnej, dokonalej, proste na to ma!! znam hooodne kluku co chcou byt jako on... ale nemajou na neho on je jedinecnej ja ho proste miluji *14* *14*
  • 21.4.1993

    Re: ..,,..,,.,,.,.,

    je hezkej.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit