Přejít na výpis diskuzí

Dagmar Havlová

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LuckaSaturova10
    všechno neeeeejlepsí
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :-) :-) :-)
  • Hlavně že všechno zdědila,nemohu ji ani vidět,vychcaná jak mraky,pořád má málo!
  • Milá paní Dagmar.
    Jste úžasná herečka a moc bych se před Vámi chtěla sklonit. Jste moc sympatická. Na svůj věk opravdu nevypadáte. Jste prostě úžasná.
  • Pro mě to bude vžy spíše:Holka na zabití.
  • Nádherná, sympatická, úžasná .*4* Mám ji moc ráda *3*
  • Všechno nejlepší,jste dobrá herečka *3* *2* *15* *1*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! *4*
  • Posílám velkou gratulaci k Vašim dnešním narozeninám a přeji Vám hlavně naprosté zdraví perfektní spokojenost. Nejen, že jste úžasná herečka, ale také velká dáma a krásná žena. Vedle pana prezidenta jste byla jeho nejen kouzelnou ozdobou, ale také inteligentní a pozoruhodnou ženou, která vždy uměla zaujmout svět. GRATULUJI *3*
  • Paní Havlová, všechno nejlepší k Vašim 60. narozeninám.
  • 1, plastika dělá své, už vypadá velmi nepřirozeně
    2, přejmenování letiště Praha-Ruzyně je hodně přehnané, pro nás to stejně bude vždycky letiště v Praze-Ruzyni, vazební věznici jsme si s tím nikdy nespojovali /a to jsme o dost starší než tato paní roz. Veškrnová/, vždyť tam bydlí lidé a je to jedna z pražských čtvrtí, tenhle názor je velice scestný, možná to poradil Slovák, který se plete do věcí, do kterých nemusí, proč si nepřejmenuje jeho rodnou vesnici, podotýkám proti V. Havlovi jsme nic neměli
  • Paní Dagmar je pro mě dáma s velkým D, která za všech okolností vypadá velice dobře, což ji můžou závidět dámy, které jsou o generaci mladší. Vypadá fakt skvěle.
  • Tato dáma je velice duchaplná a krásná žena.S čím se poslední dobou potýká a jak to zvládá je úctihodné.Zkrátka Dagmar obdivuji za to,jak se srovnává se smrtí svého milovaného manžela,jak odráží hloupé poznámky z bulváru a za to jak je krásná,milá a to nemluvím ani o tom,jaká je to skvělá herečka.
  • Milá paní Dášo,přeji Vám hodně štěstí,zdraví,lásky,síly a mnoho hezkých divadelních i filmových rolí.
    Vaše velká fanynka Péťa *14*
  • Je mi opravdu špatně z toho, jak se po paní Dagmar pořád vozí bulvár. Dejte jí pokoj, je to její věc, jestli si najde někoho jiného, nikomu do toho nic není. Paní Dagmar, kašlete na prolhané noviny. Nenávidím bulvár a je mi líto lidí, co ho žerou.... Doufám, že se jednoho dne dožiju konce bulváru v Čechách.
  • Vazena pani DAso, uprimnou soustrast preji nad ztratou milovaneho cloveka, hluboce se pred vami sklanim za to, co jste pro manzela udelala, jak jste se o neho starala, my na neho nikdy nezapomeneme
  • Proč píšete, ať se proberem, probrat by jste se měl Vy. Nikdo z rozumných lidí si nemusí nic zjišťovat. Vy kdyby jste byl v jeho sitauci, tak by jste se choval úplně stejně. Co dělal před tím než byl prezident je každého věc. On se aspoň snažil bránit prostý lid před KSČ a co jste dělal Vy. Myslíte si, že kdyby byl hovado, tak by přijelo na jeho pohřeb 21 státníků z celého světa? Takže i oni se mají brobrat? Vážil si ho celý svět a sám si položte otázku proč asi a pokud si ji neumíte položit a zodpovědět, tak tu raději nepište.
  • proberte se vy umřel jeden z nevýznmějších lidí. až dokážete alspon čtvrtinu co dokázal on ta pak sem pište takové kraviny
  • Je to obyčejná závist.....a ta je velmi ubohá, máte pravdu....
  • Vážená paní Havlová.Přijměte upřímnou soustrast nad ztrátou vašeho manžela,našeho pana prezidenta a člvěka jehož si z celého srdce vážím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit