Přejít na výpis diskuzí

Dagmar Havlová

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tisknu celé zarmoucené rodině ruku s hlubokou účastí. Pan Havlové ji tisknu o to víc, oč víc vím, jak moc to bolí. Váš muž, paní Havlová byl vzácný člověk a já mu budu do smrti neskonale vděčná za to, že jsme se konečně mohli zhluboka nadýchnout. Kdo nepoznal perzekuci bývalého režimu na vlastní kůži, nemůže stoprocentně ocenit to, co pro nás udělal. Nikdy nezapomenu.
  • Vy nepochybně víte vše nejlíp,že? Není potřeba někoho milovat,ale minimálně elementární slušnost by byla na místě. Pokud ovšem víte,co je slušnost...
  • už se lidi proberte a nedělejte z něho boha a napřed si raděj zjistěte co byl v minulosti zač a hned vas to bečení přejde.
  • Paní Havlová upřímnou soustrast,váš muž pan prezident byl určitě rád za vaši péči a starost kterou jste mu věnovala během jeho života a určitě by se divil kolik lidí ho mělo rádo a vyprovodilo ho na jeho poslední cestě.Bude se na vás dívat z nebe.Vzpomínejte a nezapomeňte.
  • Hezky řečeno!
  • ubohé *10*
  • Vážená paní Havlová,přijměte prosím mou nejhlubší soustrast s odchodem vašeho muže,pana prezidenta Václava Havla. Odešel v něm nejen skvělý státník a PAN prezident,ale také velice moudrá,laskavá a vtipná duše. Vím,že Vám,ale i nám obyčejným občanům bude neskutečně chybět. Jsem hrdá na to,že jsem žila v jeho době a když jsem dnes viděla,kolik lidí přišlo doprovodit pana prezidenta na jeho poslední cestě na hrad,věřím,že to s naším národem ještě není tak zlé. Přeji Vám hodně sil do dalších dnů a let. Nakonec mi prosím dovolte poděkovat Vám za to,jak jste se o pana Havla starala a dozajista mu prodloužila a zpříjemnila pobyt tady na světě. Máte můj hluboký obdiv!
  • No, Dášo, bolest časem vymizí, ale majetek zůstane. Ovšem, jak jsem se bavil s jedním známým, majetek si do hrobu člověk nevezme, nicméně zabezpečí svůj rod!!! A oto asi jde. *3*
  • Dobrý den paní Dagmar,
    prosím přijměte mou upřímnou soustrast, je to hrozné, věřím tomu. Hlavně se držte, věřím, že jste silná. Kdybych byla u toho průvodu, neváhala bych a okamžitě Vám podala ruku, jenže holt je Praha z mého město trochu z ruky, tak jsem se rozhodla o toto. Ještě jednou prosím přijměte ode mne upřímnou sousrast
  • Paní Dášo,,upřimnou soustrast hodně síly v tak bolestné chvily.Vám i všem přibuzným.
  • Vážená paní Havlovam,
    dovolte,abych Vám vyjádřila úpřímnou soustrast nad úmrtím Vašeho muže.Za péči s jakou jste se starala o svého muže si zasloužíte velký dík a můj obdiv. Alena od Bruntálu
  • Nebudu se opakovat, ale chci vyjádřit paní Dagmar svůj velký obdiv za to, že prodloužila panu Havlovi život o mnoho let. Za její starostlivost, obětavost, duchapřítomnost a pracovitost, zraje jako dobré víno na těle i na duši. Jistotně byl pan Havel velice šťastný že Vás měl po boku až do úplného konce. Děkujeme Vám paní Dagmar *14* *14* *14* *14*
  • Paní Dášo,přijměte upřímnou soustrast.Je nám to moc líto.Máme vás rádi a hodně síly.
  • Vážená paní Havlová,
    připojuji se k velké řadě těch, kteří Vám vyjadřují upřímnou soustrast nad odchodem Vašeho manžela. Budu na něj vždy vzpomínat s vděkem, úctou a láskou. Vám přeji hodně, hodně síly k překonání tohoto těžkého období. Dnes máte svátek, na oslavu není ani pomyšlení, ale přeji hodně pevné zdraví.
    A. Petrlíková s rodinou
  • Upřímnou soustrast,paní Havlová,hodně síly.Palati Hana s rodinou Chrudim.
  • Vážená paní Havlová,
    upřímnou soustrast a hlavně hodně, hodně síly, budete ji moc potřebovat.
    Lišková
  • Vážená paní Havlová jsme velice zarmouceni a je nám velice líto že zemřel fantastický člověk pán Václav Havel.Přijměte od nás úpřimnou soustrast.
    Přeji Vám pevné nervy a spoustu síly kterou teď budete potřebovat. Věřte že existují i hodní lidé kteří v této těžké chvíly Vám dají spoustu síly.
    Každý den jezdím kolem Vaší chalupy do práce a nebude den kdybych tam nezapálila svíčku. Musíte být velice silná.
  • nika1979
    upřimnou soustrast.....Paní Dagmar Havlově jejicho manžela zbožnovali a budem.... bil lepši prezident než Vacláv Klaus... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥♥♥♥┼┼┼*************
    Magdalena Korodiová
  • Paní Dagmar, přijměte, prosím, upřímnou soustrast s úmrtím Vašeho muže, moc jsem si ho vážila a měla jsem ho ráda. Držte se, hodně síly.
  • Vážená paní Havlová, přijměte prosím upřimnou soustras k úmrtí manžela Václava Havla. Vašeho muže jsme si celá rodina velice vážila. Vám upřimné díky za péči, kterou jste mu po celou dobu společného života věnovala.Jsme s Vámi. Rodina z Podkrkonoší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit