Přejít na výpis diskuzí

Dagmar Havlová

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá herečka,

    která si to u mně dokonale pohnojila svým osobním životem. Nu co - když chceme odpověď na otázky bez odpovědi -cherchez la femme....
  • Velký talent

    Souhlasím. Je to skutečně herečka, která má v sobě neuvěřitelný talent. Má charisma a šarm. Jen škoda, že už nehraje v takových komediích, jako tehdy, ale v Kanadské noci svou roli zahrála tak skvěle, že ten, kdo ji nezná, tak by jí tu roli i věřil. Jen tak dál, zase ráda paní Dášu v TV uvidím...
  • :)

    ve filmu Kanadská noc byla úžasná! Moc jí to hraní de, to bezesporu! *3*
  • jiripeking

    doufám že kladný

    Tak ani nevím jestli jsem vůbec měl sem lézt. Je hezké co zde píšete, ale ruku na srdce. Nej hnus a špína jste vy co to tu haníte. Je to jen prachsprostá česká závist a přitom by jste se zacovali na jejím místě ůplně stejně, možná hůř. Jste nic, než jen hromada něčeho, co se nedá pojmenovat. Máte posranej život? Můžete si za to vy, ale ono je jednodužší pošpinit někoho jiného. Náhodou, Veškrnka byla někdo, a to že se stala první(druhou) dámou, neznamená že je špatná. Je to tak jako tak stále Veškrnka, a to jí ctí. Jak tak na Vás tady koukám, tak je mi jasné, že když jste třeba viděli chobotničky, tak jste se mohli pos..t radostí a najednou, když se dostala na úplný vrchol a docílila svého, tak jí to haníte? Co se vlastně divím? Vždyť jsem v (Č)čechách. Prase z prasečáku závidí sousedovi, že on je lepší prase a má lepší svini doma. V jednom jsme dobrý. Umíme hanit, závidět, a jako jediný stát a národ rozdělovat něco co naši dědečkové vybudovali (ČSR), prostě a stručně řečeno...............Posrali jste si ten život sami a svádíte to na jiné? BLEEEEEEEEEEEE *16* *9* *8* *8* *8* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: doufám že kladný

      To není závist,ale podívejte se na její chování.Například pískat při volbách prezidenta nebo kritizovat,že jí někdo oslňuje světlem a k tomu ještě být sprostá na lidi,tak takto nevystupuje člověk,který má reprezentovat. jako herečka byla myslím dobrá,ale jako člověk,ne. Klausovou taky nemám v lásce,ale ne kvůli jejímu chování. Ta umí reprezentovat. Ale paní Havlová,no možná tak někde v kravíně.
    • Re: doufám že kladný

      Ahoj tak je to správný *1*
    • Re: doufám že kladný

      Souhlas, ono je snazsi sedet s rukama zalozenyma a kritizovat, jak ten ci onen to dela blbe. Cest ji, ze nesplyva s mlhou ceskyho naroda a snazi se neco po sobe zanechat a nekomu pomoci.

      Deo gratias!
  • Veškrnová je nejlepší

    Paní Dagmar Veškrnová-Havlová je jedna z nejlepších hereček republiky. Dokáže zahrát všechno a i když se stala 1. dámou, nic neztratila na svém šarmu a talentu. Dokázala reprezentovat republiku, tak jak nikdo. Jako herečka byla však nejlepší a za všechny její role jí patří obdiv a dík.
    • Re: Veškrnová je nejlepší

      vyčerpávající komentář! všechno je pravda *3*
  • KRITIKA PRO VŠECHNY

    Raději si hleďte svého a nikoho neurážejte. Tady byste měli hodnotit osobnost a ne je urážet a nadávat si mezi sebou. Pokud se vám někdo nelíbí, napište to slušněji. Kdo to kdy viděl?
    *13*
  • Myslím že Dáša by měla jít dělat na tři směny za deset tisíc,ne zdědit miliardy
  • ludmilahej

    narozeniny

    Milá Dagmar,chtěla jsem vám popřád hodně štěstí ,zdraví,spokojenosti do dalších let.Jste jen o dva dny starší než já.Mám vás moc ráda jako herečku i jako člověka. *3*
  • Veskrnka je jenom herecka, nic vic nic min. Ikdyz i to hrani uz davno stoji na urovni
    (vy)hvizdem. .
    • chodil tam Špaček
  • Nebudu se opakovat, ale chci vyjádřit paní Dagmar svůj velký obdiv za to, že prodloužila panu Havlovi život o mnoho let. Za její starostlivost, obětavost, duchapřítomnost a pracovitost, zraje jako dobré víno na těle i na duši. Jistotně byl pan Havel velice šťastný že Vás měl po boku až do úplného konce. Děkujeme Vám paní Dagmar *14* *14* *14* *14*
    • Hezky řečeno!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit