Přejít na výpis diskuzí

Dagmar Havlová

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní Havlovam,
    dovolte,abych Vám vyjádřila úpřímnou soustrast nad úmrtím Vašeho muže.Za péči s jakou jste se starala o svého muže si zasloužíte velký dík a můj obdiv. Alena od Bruntálu
  • Vážená paní Havlová,děkuji Vám za záchranu manžela.Vy jste u ná uvedla v život preventivní prohlídky proti všem takoví nám .Nikdy Vám tento národ nwmůže být dost vděčný.Jste přirozene krásná vnitřně a děláte pro Čechy víc než kdokoliv jiný .A nejlepší herečka .Vaśe Marie Stuartovna a Roxana,nikdo je nezahrál líp *16* *16*
  • Je mi opravdu špatně z toho, jak se po paní Dagmar pořád vozí bulvár. Dejte jí pokoj, je to její věc, jestli si najde někoho jiného, nikomu do toho nic není. Paní Dagmar, kašlete na prolhané noviny. Nenávidím bulvár a je mi líto lidí, co ho žerou.... Doufám, že se jednoho dne dožiju konce bulváru v Čechách.
  • Tisknu celé zarmoucené rodině ruku s hlubokou účastí. Pan Havlové ji tisknu o to víc, oč víc vím, jak moc to bolí. Váš muž, paní Havlová byl vzácný člověk a já mu budu do smrti neskonale vděčná za to, že jsme se konečně mohli zhluboka nadýchnout. Kdo nepoznal perzekuci bývalého režimu na vlastní kůži, nemůže stoprocentně ocenit to, co pro nás udělal. Nikdy nezapomenu.
  • Dosť ma prekvapilo,že tu je o nej písané dosť negatívne.Ale je t každého názor.Mne osobne táto herečka prišla vždy veľmi sympatická, do svojej role sa vždy dokázala prirodzene vžiť a to najmä do tých mediálnych.No najbližšie roky o nej nieje počuť ani ju vidieť,takže netuším čosi mám myslieť o jej ukončené kariéry či vďaka zdedenému majetku už zabudla na svoj herecký potenciál?!Samozrejme len môj názor :)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! *4*
  • Pro mě to bude vždycky jen Holka na zabití.(Škoda,že to v tom filmu neklaplo doopravdy)Nemám jí rád!
  • Dášu podporuji jen milionáři a bohatí,dívala jsem se na Tý Tý. Všíchni kteří se mají dnes dobře. Ta se uměla narodit!
  • ludmilahej

    oprava

    popřát *3* *3*
  • Vážená paní Havlová,
    připojuji se k velké řadě těch, kteří Vám vyjadřují upřímnou soustrast nad odchodem Vašeho manžela. Budu na něj vždy vzpomínat s vděkem, úctou a láskou. Vám přeji hodně, hodně síly k překonání tohoto těžkého období. Dnes máte svátek, na oslavu není ani pomyšlení, ale přeji hodně pevné zdraví.
    A. Petrlíková s rodinou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit