Přejít na výpis diskuzí

Dagmar Havlová

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Havlová, všechno nejlepší k Vašim 60. narozeninám.
  • Paní Dagmar je pro mě dáma s velkým D, která za všech okolností vypadá velice dobře, což ji můžou závidět dámy, které jsou o generaci mladší. Vypadá fakt skvěle.
  • Paní Dášo,přijměte upřímnou soustrast.Je nám to moc líto.Máme vás rádi a hodně síly.
  • kdo má moc,chce ještě víc
  • Narozeniny

    Milá Dášo
    Přání k narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Upřímnou soustrast,paní Havlová,hodně síly.Palati Hana s rodinou Chrudim.
  • Vážená paní Havlová.Přijměte upřímnou soustrast nad ztrátou vašeho manžela,našeho pana prezidenta a člvěka jehož si z celého srdce vážím
  • Milá paní Dagmar.
    Jste úžasná herečka a moc bych se před Vámi chtěla sklonit. Jste moc sympatická. Na svůj věk opravdu nevypadáte. Jste prostě úžasná.
    • "Cituji" Opět jí to seklo: Dagmar Havlové splaskl obličej a v upnutých džínách ukázala postavu jako lusk


      Anna Veškrnová

      Jukněte na tento článek a naprosto změníte názor. Dagmar Havlová má syndrom "kočičího ksichtu" napíchaná Botoxem, upravovaná plastickými operacemi. Její vizáž odpovídá jejímu herectví.... *1* Takže nerozumím tomu v čem je úžasná, ale každý má právo na svůj názor.
  • Paní Dagmar, přijměte, prosím, upřímnou soustrast s úmrtím Vašeho muže, moc jsem si ho vážila a měla jsem ho ráda. Držte se, hodně síly.
  • Paní Havlová upřímnou soustrast,váš muž pan prezident byl určitě rád za vaši péči a starost kterou jste mu věnovala během jeho života a určitě by se divil kolik lidí ho mělo rádo a vyprovodilo ho na jeho poslední cestě.Bude se na vás dívat z nebe.Vzpomínejte a nezapomeňte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit