Přejít na výpis diskuzí

Dagmar Havlová

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsme zarmouceni odchodem Vašeho manžela a Člověka s velkým srdcem a v dějinách naší země osobností,tak důležitou a milovanou. Ať andělé jdou s jeho duší a mír a klid jej na vždy provází. Děkujeme Pane Havle, v nás jste živ na vždy! Děkujeme i Vám paní Havlová a ze srdce upřímnou soustrast.
  • Vážená paní Havlová,
    Ctěla bych Vám vyjádřit tu nehlubší soustrast. Milovala jsem Vašeho muže, byl a je pro mě vzorem. Hluboce se klaním před Vaší moudrostí a ženskostí, kterou jste mě inspitovala. Markéta Beránková
  • wauworld
    Chci vám vyjádřit soustrast..a je mi špatně z té nejmenované spisovatelky které ho neváhala v posledních měsících života pošpinit !!!
  • Vážená paní Havlová,dovoltemi vyjádřit upřimnou soustrast nad umrtím vašeho manžela Václava Havla,těžko vyjádřit v tak bolesté chvíli co cítíte,hodně síly.
  • Posílám velkou gratulaci k Vašim dnešním narozeninám a přeji Vám hlavně naprosté zdraví perfektní spokojenost. Nejen, že jste úžasná herečka, ale také velká dáma a krásná žena. Vedle pana prezidenta jste byla jeho nejen kouzelnou ozdobou, ale také inteligentní a pozoruhodnou ženou, která vždy uměla zaujmout svět. GRATULUJI *3*
  • Hlavně že všechno zdědila,nemohu ji ani vidět,vychcaná jak mraky,pořád má málo!
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :-) :-) :-)
    • Dáša umí pěkně pískat na prsty!
  • dovolte abych vám vyjádřila úpřimnou soustrast k úmrtí manžela, je mi to moc líto......věra Nováková olomouc
  • Prajem pani Dagmar Havlove uprimnu sustrast.No nezavidím jej tu neprajnost,osočovani a pod.zo strany neprajniku.Nekteri lide se nevedi smirit s tím,co ana sdedti smrti manžela.Su lide moc zákerní a zavislivy.Ale ja jej to preju.Nech si mysli kto co chce,pravom jej to patri.A ted se bude velice hledat neaky dedic?Snat o nic nepride.Bola šikovna,na spravnom miste,ve spravny čas.A vy co jej neprajete a zavidite a moralizujete by ste konali anak ako ona?Kdyby ste chteli zaopatrit vase deti a pod.?Prosim vas pekne....Bola dobra herečka a dobra manželka a dobra máma.Dedila?Nech,ja jej to preju.Hlvny kritici budu se strany Havlovich,ako brat a pod.Kazdy len baži po penezi.Zadna moralka.Ked sa za pana Havla vdala,tak na to musi byt dvaja.A byli.Tak o co ide?Ci byla vypočitava anebo nebyla,to je jenom a jenom jeji vec.Ono vetšnou je to tak,že tí co nic nemaji,su závistlivy a škodoradostní.Bohu žel.Ale kdy by ste to dedili vy neprejnici,by ste boli sticha.Ja mam rad tak ja čechy,moravaky aj slovaky.Ale nemam rad lidi co zoufale bojuji o neco co im nepatri,co ohovaraji a pod.Chtel bych vedet na tuto tema neaky nazor.Muzete mi napsat na email.Uvidime kolik je noromalne smyslajicich lidi a či se zhodnem.Muj email henoheno1@centrum.sk Mejte se Henrich Mam 43 let a nejsem zastarali s nazori.
  • Pro mě to bude vžy spíše:Holka na zabití.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit