Přejít na výpis diskuzí

Dagmar Havlová

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johannie
    nemusím vás *16*
  • Dášo,Dášo, ty jsi se uměla narodit! To teda jo!
  • Když se Dáša objeví v televizi,hned přepnu,abych ji nemusel vidět!
  • Dáša je nám všem platná jako slepý pes na honě!
  • Vážená paní Havlová,přijměte prosím mou nejhlubší soustrast s odchodem vašeho muže,pana prezidenta Václava Havla. Odešel v něm nejen skvělý státník a PAN prezident,ale také velice moudrá,laskavá a vtipná duše. Vím,že Vám,ale i nám obyčejným občanům bude neskutečně chybět. Jsem hrdá na to,že jsem žila v jeho době a když jsem dnes viděla,kolik lidí přišlo doprovodit pana prezidenta na jeho poslední cestě na hrad,věřím,že to s naším národem ještě není tak zlé. Přeji Vám hodně sil do dalších dnů a let. Nakonec mi prosím dovolte poděkovat Vám za to,jak jste se o pana Havla starala a dozajista mu prodloužila a zpříjemnila pobyt tady na světě. Máte můj hluboký obdiv!
  • Nezdá se Vám paní Dagmar, že z vašeho 3 urnového manžela, děláte těmi bustami, lavičkami, letištěm apod kult osobnosti, jako byli Stalin, Gottwald, Brežněv a další?
    Myslíte, že jemu by se to líbilo?
    • Vždycky jsem si vážil pana Alexandra Dubčeka,ten se měl stát prezidentem po listopadu!!
  • Tato dáma je velice duchaplná a krásná žena.S čím se poslední dobou potýká a jak to zvládá je úctihodné.Zkrátka Dagmar obdivuji za to,jak se srovnává se smrtí svého milovaného manžela,jak odráží hloupé poznámky z bulváru a za to jak je krásná,milá a to nemluvím ani o tom,jaká je to skvělá herečka.
  • Já jsem rád,když ji nevidím,když ji dávají v tv raději hned přepnu
    • Pořád se směje jak Filip na horké kroupy,ba,když ve zdědila
  • První šli psi,pak Dáša,pak Havel
  • Milá paní Dášo,přeji Vám hodně štěstí,zdraví,lásky,síly a mnoho hezkých divadelních i filmových rolí.
    Vaše velká fanynka Péťa *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit