Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Gondík

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibor na Rally Bohemia

    Ahoj Dalibore
    děkujeme Ti za spolupráci na RB 2010.
    Byl jsi jako vždy skvělý.Nabízíme Ti čestné členství ve Škoda Rally Clubu.
    zdraví Tě parta SAFETY CAR teamu a Vláďa Malina
    http://www.flickr.com/photo s/skodarallyclub/4771653005/sizes/l /in/photostream/
    www.skodarallyclu b.cz
    www.flickr.com/photos/skodara llyclub/
    *4*
  • narozeniny

    Dalibore přeji Vám vše nej k narozkám a doufám, že Vám budu moc pogratulovat osobně 11.4. na Touze. Fanynka Splašených nůžek a Touhy. Už se těším jak si Touhu z první řady opět užiju.
  • narozeniny

    Milý Dalibore
    Přání k Tvým dnešním narozeninám,přání
    hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • poděkování

    Vážený Dalibore! Od r.1966 bydlím v Sokolově, celá rodina vás i s vaší ségrou máme rádi a fandíme vám, ať se děje cokoli! Držte se a vykašlete na drby, nikdo na vás nemá! Ahoj a držíme palce s přáním dalších úspěchů a více štěstí v životě! Haklovi *4*
  • Dalibor v LN

    pane Gondíku, lituji že jsem neměla čas napsat vám hned po otištění vašeho rozhovoru(odpovědny) v LN. Skvěle a inteligentně jste srovnal všechny rypálky. Tleskám. Musím říct že když jste s Adélkou před lety začali dobývat televizi, bylo přegondíkováno a lezli jste mi krkem. Ale ustáli jste to a jste opravdu dobrá dvojka s nenásilným přirozeným projevem. Škoda že v televizi taky nedávají nějaký přenos z divadla. Ráda bych vás viděla ve třech mužích. Syn komentuje vaše oblečení v Loskutákovi:ten Gondík má pořád bezvadný mikina a trička. To si vybíráte sám nebo jsou to jen pujčené "kostýmy"? Fandíme vám *5*
  • TT Man

    Pane Gondíku,již delší dobu já a moji kamarádi sháníme DVD z TT na ostrově Man který jsme shlédli v televizi.Velmi se nám tento pořad s Vašim komentářem líbil!Prosíme dal by jste mi tip,kde se dá sehnat!Předem děkuji!Michelin - Liberec.
  • osobní dotaz

    když se dívám na televizi a vidím sourozence Gondíkovi, tak se mi vybavuje trochu i podoba mého nejlepšího kamaráda
    z let 1956/57 na základní škole. Nechtěl bych se zbytečně dotazovat v tomto bloku a proto bych se rád s vámi spojil na osobní emailové stránce a dozvěděl se jestli jste skutečně potomnky Bohouše Gondíka tehdy z Nového Sedla u Lokte. Za možnost kontaktu s vámi předem děkuji.
  • Prima dvojka

    Dalibor se svou sestrou jsou jiz dlouha leta prima team. *3*
  • mckingston

    Dobrý den pane Dalibore

    dobrý den přeji tady Martin co jste mi dal podpis máte talent na hraní ve scénkách a moc vám přeju aby vám to všechno vycházelo pokud máte číslo icq rád si sváma o něčem popovídám jestli budete mít čas vím že to máte těžký pořád někde jste bud na natáčení nebo jinde třeba s vašemi přáteli ale mě to nevadí ale byl bych rád kdyby jste mi někdy odepsal když budete mít čas těším se na odpověd a at vám všechno jde mějte se pěkně a jestli vám to nebude vadit tak si vás přidám do přátel jestli vás to nenaštve protože až budete mít nějaké vystoupení tak musím tam být protože vy jste byl v divadle výbornej já vám dávám 1 se třema hvězdičkama a ještě podtržená kdyby jste měl zase někdy vystoupení tak nesmím to propásnout vás si přeci nenechám ujít a muzu vám říct že tohle je poprvý co jsem šel na nějaké vystoupení já totiž nikdy do divadla nechodil ale začnu asi tak se mějte hezky a hezký dny
  • Čau Dádo

    Tak kamaráde, prázdniny před námi, kdy si dáme Karlštejn na strojích?
    Zdraví Jirka *3*
  • Re: indulona

    Klárinko, děvčátko, zatím jsi nezvládla ani českou gramatiku. Jak si troufáš hodnotit schopnosti Dalibora Gondíka, kterému Bůh nadělil a on sám se přičinil? Je mi Tě líto, máš-li v sobě tolik zloby a hlavu dutou. *15* *13*
  • Daliborovi G.

    Dobrý den Dalibore,
    máme zájem o vaše vystoupení u nás v obci Třebeň je to malá vesnička kousek od Fr.Lázní,jednalo by se tak o 1až 2 hodiny vystoupení i s Vaší skupinou Hamlet,byli jste tu ve Fr.Lázních v Bažině -ůžasné vystoupení.Jelikož naše obec má určitou peněžní rezervu prosíme o kontakt na Vás a o kolik peněz by se jednalo a kdy by se Vám to hodilo je Nám jedno jestli v sobotu nebo v neděli *3* mockrát děkuji za odpověď hezký den Maruška K.
  • 66

    Ahoj Dalibore.Omlouvám se za tykačku,ale můj příspěvek,nebo spíš dotaz se týká route66.Tedy nás motorkářů :))).Můžeš mi poradit,nebo najdu někde tvoje zkušenosti s 66.(Rád bych absolvoval asi tak do dvou let.)Díky za informace.Láďa
  • Re: indulona

    Kláro, až budeš přepínat, vezmi do ruky pravidla českého pravopisu!
  • indulona

    Gondíku prosím nezpívej neumíš to!!! už jen to stačí že stále moderuješ na nově a opravdu nic tak pokleslého jako je tvoje zábava a moderování momentálně na TV není. Takže vždy jak se oběvíš ihned přepínám a nejsem sama..
  • Amerika Ruth 66

    Vážený pane Gondíku, moc mě natchl váš pořad, kde jste s panem Brouskem vyprávěli o cestě na motorkách napříč Amerikou. Jelikož chceme s ženou příští rok tuto cestu absolvovat, budu vám nesmírně vděčen za zajékoliv informace k tomuto vašemu zážitku (itinerář, místo půjčení motorky apod.)Předem moc děkuji za odpověď. rené
  • GP Brno 2006

    Ahoj Dádo, mám pro tebe společnou fotku z letošní GP Brno u vrtulníku. Už si nepamatuju, jestli ji máš i ve svém foťáku. Pokud ne, a budeš ji chtít, dej vědět, kam ti ji mám poslat. Ať se ti všechno daří. Pilot - Intruder VS 1400 *4*
  • Rudolf

    Dalibor co se nehodí-se nerodí ! Lissnik Nc
  • Ahoj Dalibore,chcem tobě a všem hercům z Příbramského představení Jak jsem vyhrál válku poděkovat úžasně prožitý večer.Tak jako 3.11. jsme se s přítelkyní už dlouho nepobavily *4* .Doufáme že budete v Příbrami obsazovaný hodně často.S pozdravem Jirka(Vousatý hřib). *3*
  • Postřehy

    Dobrý den, chceme s kamarádama podniknout podobnou cestu jako vy po R66. Nějaké informace jsme již získali, ale rád získal názor, postřehy, tipy od někoho, kdo to již absolovoval. Děkuji. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit