Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Gondík

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud někdy zase pojedete přes Zlatou Olešnici,dejte vědět,rádi bysm *3*
  • Pane Gondíku já sem si mislela že ste s Paní Gondíkovou dvojčata *7*
  • Dotaz

    *3* Pane Gondíku, já myslela, že pocházíte z Tábora a vy ze Sokolova. Nemáte tady nějaké předky? Nebo zadky (to byl jen žert)
  • reklama na TV NOVA

    Ahoj Dalibore,včera na TV NOVA jsem viděl reklamu na zábavný pořad NOVA vás baví už dvanáct let.Tvoje silueta z profilu mě velmi připomínala Vladimira Iljiče Lenina a věř mi,že tu podobu mám uloženou v paměti z dob mého školního věku kdy jeho podobizna visela snad v každé třídě.Něco s tím udělej,nebo tě lid bude přezdívat Vladimíre Iljiči.Zatím ti říkají ,,Knoflík"(,,Gombík").Ahoj zdraví tě motorkář Míra zvaný ,,AGO".A pozdravuj sestru.Moc jí to sluší. Vladimíre
  • dotaz

    Pane Gondíku, stejně jako Vy jsem příznivcem velkých hodinek, pochopitelně se strojkem. Je vidět, že si je vyloženě užíváte. Co to je za značku? Nestálo by za to, zkusit připravit pořad o stejně "postižených", nebo o opravdových hodinkách? Měl bych pár typů. Na internetu je zajímavé diskusní fórum - jsem zapojen. Přijďte mezi nás.
  • Prosba

    Vazeny pane Gondiku, chtela jsem Vas pozadat o par minut Vaseho casu, jedna se mi o prac. schuzku. D. dana@day.cz
  • R66

    No a teď zaperlil coby motocyklista..Na R66.Já snad prodám motorky.v mých 55 je to jediný,comě baví.A že se nechal ten Ťulda tak zneužít???Příště až tam pojede,tak ať si vezme Novotnýho..to je stejná úroveň..jako ty jejich pokleslý pořady.Ahoj L.
  • gondik

    dobrý den gondíku, jste hvězda vetšiny /blbů/ českého národa. s pozdravem
  • velice rad bych sehnal kontakt na dalibora nebo na osobu jej zastupujici, ohledne moderovani maturitniho plesu.dekuji zdenek weber.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit