Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty se ani neozivej nebo budes dalsi na rade Ivonu jsme vystvali mi protoze ta pip uz nevydrzela to co jsme psali o jejim milackovi Zaynovi uz tu pravdu nemohla unest a tak se odsud radeji vytratila dalsi na rade muzes byt ty
  • Bože vy jste asi pekne trupky co? Běžte s tema vašima stupidnima komentarema nekam co vam ta Ivona udelala ze jste na ni tak zli fakt kluci stydte se
  • Dobre Tomasi to se vy ze ji budeme nadavat a pomlouvat
  • Klidne muzem jsem Tomaš a je mi 13 a klidne tu muzeme tu p**u Ivonu pomlouvat vsak uz tu neni takze nam tu nic psat nebude huuuuraaaaaa Ivona hnusna sla do p**e
  • Aspon jeden clovek ktery je tu pri me budeme kamosi ? Jsem Jenda a je mi 15
  • Jeeee Ivona už tu neni no to je mi ale skvěla novinka konečně už tu neni držela se na teto strance jako kliště a máme od ni klid taky budu oslavovat hatere
  • Dalsi blbka co? Ivona uz vam odesla a Dalibor se uz na vas taky vysral treba si ted nekde spolu pisou a pomlouvaji vas co vy vite no ale co kaslu na vas hlavne ze uz je ta protivna Ivona v pr*eli
  • Koukej toho nechat hatere nikdo tu s tebou oslavovat Ivonin odchod nebude alespon ja teda ne Ivona byla na teto strance dost dlouhou dobu vzdy tu branila Dalika takze si oslavuj sam ale uz prestan nam to tu psat dej uz pokoj
  • Co mi tu porad davate ty dislajky vy semnou nezdilite tu radost vzdyt jsme se zbavili nejvetsi p**e na svete
  • Ivona je pryč budu oslavovat pi*a jedna blba I s tim svym k*k*tem Zaynem oslavuju dnes a asi se I opiju
  • Blba ivona je konečně pryč jupiiiiiiiiiii zbavili jsme se jiiii
  • Konečně tu už Ivonadirectionerka neni takže jste ji už odsud vyhodili dobře jste udělaly už mě tu lezla na nervy konečně je tu od ni pokoj
  • Dalibor je nejlepší *14*
  • Jděte už všichni do hajzlu s těma kecama. Jestli ho nemáte v oblibě, tak sem nelezte na jeho stránku. Nikoho to tady nezajímá. Nemusíte ho pořád urážet, je to úplně normální kluk. Mimochodem ošklivý vůbec není, je to hezký, milý a příjemný kluk. tak už ho nechte normálně žít.
  • dalibor je obycajny skaredy kkt buzeran** vykurven**
  • chudinko ja 1D, ale neresila tak nevim co si tu dokazujes, uronila jsem slzu za tebe, je to dojemny *11* *11* *11* *1* *1* *1*
  • Ano myslela jsem to na tebe jo podle Tomlinsona jsem poznala ze jsi directionerka semnou se jde normalne bavit jen ty sis tu hrala na chytrou do takoveho krypla Dalibora jste se zamilovali chovate se jak mali decka no vis pro me je one direction na prvnim miste mam je rada od doby co jsem je vydela v x-faktoru oni jsou prome na prvnim miste s touhle strankou koncim chtela jsem tu prestat psat uz delsi dobu ale jeste je tu par fajn holek se kteryma se tu dobre povidalo tim myslim Lucku Niky Violettu a spoustu dalsich holek a taky drive se tu perfektne psalo s Dalikem mejte se hezky holky a nehnevejte se na me zato co jsem napsala
  • to myslis na me. Ok ja je taky nechapu, ale nachapu kdyz jim tady pises ze te vubec naznaji a at o tobe nepisou kraviny tak potom nevim na co si hrajes. Obdivuju te ze se jeste dokazes prosadit tim ze pises nesmysly a misto, abys napsala zpivat tak napise spivat. To je uz k placi, ale nic na tvou osobnost. Ja jsem taky directionerka to poznas podle jmena, ale je pravda ze se taky nekdy nastvu a branim to co mam rada i jini ne. Sorry cti pozorne ja jsem tam nenapsala nic takoveho jestli ma nekdo rad nebo miluje. S tebou se bavit....... *4*
  • Do toho koho mame radi nebo milujem ti nic neni a navic nekdo se jich tu musi zastavat kdyz jsou na svete tak d*bilni lidi ktery nemaji nic jineho na praci nez nadavat slavnym osobnostem ktery jim zrovna do oka nepadli porad se o nich pisi same nesmysli nikdo o nich nezjistuje pravdu v kazdych novynach bravo top divky nebo popcorn vsude se pise Harry je gay zase se libal s muzem one direction je buzeranska skupina protoze se prave Harry podival na Louise nebo seprave chytili kolem krku Dalibor byl v superstar nechali ho tam tak dlouho jen kvuli jeho krase a na fb nekdo napsal Dalik spachal sebevrazdu protoze ho vyhodili ze superstar a u me ve skole sem nic jinyho neslysela nez je Dalik buzik a ze neumi spivat a konecne uz vypadl to jsou tak hnusni lidi misto aby se dozvedeli o tom cloveku neco vic nez jen si precist noviny a verit tem kecum co se o nich pise tak by to bylo super aspon by jsme se tu nemuseli z nikym hadat a nikoho by jsme se nezastavali
  • Fesak, chci se podivat to me pobavilo!!!!!!! Ja Zayna nemam taky moc v oblibe kdysi moooooooooozna, ale ted ne ale zpivat umi to by jsi ty i ostatni mohli uznat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit