Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gramatika niiiČ OMG
  • Ukaž péro Míšo
  • Trapáku
  • No vyfajčí ma
  • Justin I love you fuck you Dalibor
  • Hele Miso pokud nesnasis Dalibora tak sem nelez samozrejme ze te nenutime k tomu aby jsi ho mela rada a taky muzes mit svuj nazor ale vypisovat to tu nemusis taky by jsme neurazeli tvoje oblibene zpevaky pokud nejaky mas diky za pochopeni
  • Tahni do pi*i
  • Chod do pic** ten tvoj Slepcik na teba zvysoka jeb*
  • I love my koko* fuck you Dalibor and Bieber kurv* uz ma jebet* *16* *16* *16*
  • Ten tvuj Biber je jedine teplous a to mas pravdu ze je ten Justin skaredy hahaha
  • Justin je nejlepší všichni mužou jit někam však vy vyte kam škaredy Dalibor fffffffuuuuuuuujjjj vypada jak teplouš
  • Ocenila bych, kdyby sis mě laskavě přestal všímat. Nechápu proč bych měla být nejhorší. Jenom proto, že se zastávám Ivony a Dalika. jdi do háje, takový kecy si nech pro sebe.
  • Že vas to pořád baví uražet Ivonu nic oni nevíte už ji nechte na pokoji vy hnusni bl*ečci
  • Neeeeneee jen jeden clovek sem nepatri a too jeee Ivoooonaaaaadirectionerka fuuuuuuuuuuuj Zayn Liam Niall Harry Louis Louis je ciiiinan bleeee
  • Nejhorsi lidi na tehle strance jsou: 1uplne nejhorsi Ivonadirectionerka:2Lucka :3 Dalibor a fuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj Zayn je bleeeee i z Harrym a skaredym Daliborem hahahahahahahahahahhahaha
  • Diky jo je super kdyz mas tu moznost pokecat si a spratelit se s novymi lidmi
  • Taky maš něco proti mě? Ano jsem zpet promin ja se s tebou nechtela hadat
  • aaaa Ivca ja zpet *3*
  • a to jako proc chytroline ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Opravdu jsi trapná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit