Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadni a neotravuj tady těmi kecy, jsi trapný. Jen hlupák může tak psát.
  • Slepico ozveš se už
  • Slepičaku !!! Ty bu*no !!!! Kde jsi
  • Haloooo slepico ani sem nechoď nedam ti pokoj
  • Slepico
  • Pako bl*e, ozvy se honíš si
  • Čus buzi*u, honíš si?
  • Ahoj Dali, prosím napiš ty termíny koncertů a vystoupení. Slyšela jsem, že máte být někde u Jičína. Můžeš sdělit podrobnosti. Konečně bych se dostavila. Už teď se těším. Děkuji
  • A pro jeho opravdové fanynky je Superstar, i když to nevyhrál!! ❤❤
  • A vy si myslíte že Dalík má čas na skládání písničky?? On musí taky chodit do školy!!
    Petr Lexa už nechodí do školy tak má na to skládání víc času!
    PS :je to jen můj názor, tak mě zato prosím nehejtuje...
  • Máš pravdu, souhlasím Dalibor má co dělat aby byl slavný, skoro nikdo ho nezná
  • Dalík není žádná Superstar. Podívejte se například na kapelu Slza. Proslavili se sami, nemuseli být v žádné superstar, píšou si písničky sami a jsou oblíbení. Dokázali být slavní za krátkou dobu. Dalík rozhodně má do celebrity daleko. MÁ pár koncertů a pořád zpívá písně od Bruna Marse. Měl by si vzít ze Slzy příklad.
  • Ahoj, asi jo.... :);)
  • Ahoj Dalíku
    Moc mě chybí to jak sis tu s námi psal, a moooooc :(
    Bylo by suuuuuupeeeeer kdyby jses zase někdy ozval ;)
    Mám tě pořád ráda :)
    Měj se hezky a zase dej někdy vědět, ahoj
  • ahoj *14*
  • a my tě sledujeme a chápeme, ale stejně mi chybí někde informace, kde vystupuješ, co děláš, jak je tě možné získat pro vystoupení, kdy máš volné termíny apod. Zkusíš něco vymyslet? Podle mě si kluk, který by mohl dobýt to naše hudební nebe, kdyby si měl chuť, dobré lidičky kolem sebe. Talent rozhodně máš.Já v tebe věřím. A pořád ti fandím. i když už mi není ..náct ani ..cet..
    Hezké dny *4*
  • Ahoj Dali, to je dobře, že sis udělal chvilku čas. To víš, že bychom byly rády, kdyby si tu zase alespoň chviličku byl. Určitě nám všem moc chybíš. Ty doby, kdy jsme si psali byly super. Tak večer ahoj.
  • Škoda že jsi vypadl ze superstar
  • Krásne zpíváš
  • Ahoj Dali. ♥ Bolo by to super keby si si na nás znovu urobil , čas. (aspoň cez prázdniny). Chápeme , že máš toho veľa. :( Veľmi nám chýbaš. :( Bývalo to super keď si sem chodil , každý večer a písal si s nami, teraz je to tu tak smutné . :( (Poslala som ti aj žiadosť na FB , podarilo sa mi :) :D ) Zatiaľ sa maj. :* A poopravuj v škole ešte čo sa dá. ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit