Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc děkuji,že ses ozval,já vím,že toho máš opravdu hodně a já si ani nedovedu představit,jak bych všechno stíhala.Určitě budeme rádi, když si nějaký večer s námi budeš psát. Ještě jednou děkuji a přeji ti také Dobrou noc.Mám tě ráda.
  • Ahoj holky :)
    Po hrozně dlouhé době mě napadlo se podívat sem, jestli ještě stále na mě čekáte, píšete si tu o mně a tak...:)
    Moc se omlouvám, že už si tu s vámi nemůžu psát jako kdysi každý večer, ale bylo by to opravdu nepředstavitelné :(
    Mám toho moc i ohledně školy, vím, že ztrácíte veškeré informace o mně, za to se omlouvám, ale jinak to nejde :/ co pro vás mohu udělat je to, že vám budu psát ty koncerty, aspoň se teda budu snažit :) ale nebojte nezapomenu na vás a ani jsem na vás nezapomněl :)
    Kdo by chtěl, abych aspoň jeden večer si udělal na vás čas a odpovídal vám na pár otázek? :) jestli jo, tak dejte like :)
    Mějte se pěkně DOBROU NOC :*
  • Ahoj holky,když chci Dalimu na koncert koupit tričko, nevíte jakou velikost?Podle mě 175-180cm,co myslíte vy?Předem děkuji za odpověď.
  • Ahoj daliku prosím tě nevíš jestli máte na černém mostě koncert
  • Ahoj daliku jak se máš
  • a kto by ho nemal rád? :D :* ♥ :3
  • Ahoj, tak dej pak vědět, ale on tam asi moc nechodí. Já jsem si psala chvíli s Leonou, která mu půjčila svůj FB na hodinu a tak jsem si s ním chvíli psala. Je to fajn kluk, mám ho ráda.
  • Ahoj, ešte ju nepotvrdil. =) Ale ja som to poslala na original lebo tam má príspevky ešte z roku 2013. =)) Asi tam nebol alebo potom neviem... A mne sa to podarilo náhodne , lebo som bola na mobile a pozerala som si jeho profil a zle som klikla a ono mu to poslalo žiadosť tak ja som ju nezrušila , a teraz čakám či ju potvrdí :D
  • Ahoj, to jsem zvědavá jestli ti ji potvrdí. Mě to nejde poslat, že má plno. Pak má ještě jeden FB, ale nevím jestli to není fake. Tak dej vědět, jestli se ti to podařilo Ahoj
  • Ahojte. :) Včera sa mi podarilo poslať Dalíkovi žiadosť o priateľstvo na jeho pravom FB. Tak som zvedavá či ju potvrdí. :D ❤️
  • Ahoj Dali, zaslechla jsem, že máte ještě další akce, bohužel nevíme kde a kdy. Dáš nám ještě prosím vědět. Díky moc a měj se krásně.
  • Ahoj Dalíku,preji ti vše nejlepší k svátku.Hodne štestí,zdraví a at se ti darí v živote i v kariére. Užij si to.
  • Všetko naj Dali ❤️ Veľa zdravia, šťastia , lásky a hlavne veľa úspechu. :*
  • Ahoj Dali, přeji ti k svátku všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a ať se ti v životě daří. Ať se ti splní všechna přání, která máš. Užij si to.
  • Se máš, a kdy?
  • Jj, já taky
  • Ten film by měli točit někdy v létě. No uvidíme, na ten se také těším.
  • Jenže v létě natáčí film , myslím
  • Dali ja sem s tebou tancovala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit