Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To není Dalik. Podívej, jak je to napsaný. Zase fejk.
  • ❤❤❤
  • Jj!!!!!!
  • Ahoj Dali, prosím napíšeš nám ty koncerty? Děkuji.
  • Ahoj no ta jsem tady *3*
  • Ahoj, no tak jsem tady, tak chceš si povídat?
  • Ahoj Dali, zítra budete mít koncert ve FM, tak si tam se Sabčou užijte. A buď tak hodný a napiš nám tady termíny koncertů na květen. Ať víme, kde budete a my pokud možno také. Děkuji moc a měj se moc hezky ahoj.
  • Ahoj, Dalíku ozveš se??? Aspoň napiš ahoj ❤❤nebo třeba jenom jednu zprávu ale ozvi se,prosím!!! ❤❤❤
  • Ahoj Dali, už jsi tady dlouho nebyl. Mohl bys alespoň na chviličku. Díky.
  • Ahoj
  • Ahojky :)
  • Ahoj!!! ❤
  • Ahoj Daliku, ozveš se dneska? Jak sis užil koncerty v sobotu a v neděli? A jak se těšíš na koncert 23.4. - určitě jo, to je tvůj život.
  • Ahoj :)
  • Ahoj, jsem tu takyy.. :)
  • Ahoj Dali ozveš se dneska?? Aspoň na půl hoďky.. Prosím!!
    A koncert byl nepopsatelně boží!! A ty a Sabča taky!!!❤❤❤❤
  • Ahoj Daliku, nevím jestli se dneska ozveš, ale třeba si to alespoň přečteš. Přeji ti, aby sis užil zítřejší koncert. Závidím všem fanynkám, které tam budou a budou se moci s tebou obejmout. Tak si to užij a měj se moc hezky ahoj.
  • ahojkyyyy ;)
  • Ahoj Dali, ozveš se dneska? Bylo by to super kdyby ses ozval! ❤❤
  • Ahoj Dali, jak jsem doma, tak jsem dneska pomalu celý den sledovala videa
    z Brna. Nemůžu se přestat dívat, připadám si jak závislák na sledování tebe na videu. Musím uznat, že to muselo být skvělé. Máte se Sabinou plno nových písniček. Obdivuji tebe, jak to všechno zvládáš. Myslím školu, naučení a zkoušení písniček atd. A na koncertech se pořád usmíváš a vypadáš, že si v pohodě. Jsi prostě naše sluníčko, moc ti fandím a přeji opravdu jenom to dobré.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit