Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám se dobře :)
    Omlouvám se, že mi to tak trvá, než vám odepíši na otázky, ale jsem rád, že jsem se sem dneska dostal na chvíli a odepsal vám :)
  • Ahoj! Konečně jsi tu.. Mám moc velkou radost :3
  • Ahoj Dali jak se máš?
  • Ano? :)
  • Dalíku??:)
  • Dali, teď jsem viděla videa z Brna a musím říct, že jste se Sabinou jedničky. Moc se mi líbila písnička SUGAR. Všechny písničky jsou skvělé. Když už jsem tam nemohla být, tak jsem ráda za videa. Moc vám oběma fandím a už konečně něco vydejte, máte na to.
  • Jop :)
  • Budeme si psát na instagramu??
  • ❤❤
  • Přidáno děkuji :)
  • niki_simackova
  • Niki, řekneš mi svůj? Já mám asi dvě jmenovkyně (máme tam nějak akorát jinej počet podtržítek, tak se to lidem plete :D )
  • Dalíku, já si myslím že se fakt snažíš vyhovět všem fanynkám! To je vidět i na těch koncertech. A holky se netrápí, jedině je jim líto, že Tě nevidí (což je i mě), nebo že se nedostaly na koncert.. Z Tvý strany ale máme tak mega luxusně skvělej přístup, že by nám ho mohli fanoušci jiných celebrit jen tiše závidět! ♥ ♥ ♥
  • A jak jse jmenuješ? chtěla by jsem si tě připadat
  • Fajn.. ano mám :)
  • Dobrý ty? Máš instagram??
  • supr a jak se máš :)
  • Ahoj, já jsem tu.
  • Ahoj, je tu někdo? :)
  • Ahojky, koncert byl vážně super! Ano a jsem moc ráda.. Doufám, že budeš třeba ještě v Hradci Králové či Pardubicích abych Tě mohla ještě vidět. Dáš vědět?? :)
    Zpívali jste včera mooc krásně a moc vám to oběma se Sabčou slušelo.
    :3 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit