Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, my ti věříme, že toho máš hodně. Je pravda, že nás pár tady zůstalo co čekáme, jestli náhodou napíšeš. Já na tyto stránky chodím několikrát denně a věřím, že se někdy ozveš. Tak jsme se dočkaly. Dali, ať ti všechno vychází jak ve škole, tak ve zpívání. Ať jsi hodně šťastný. Měj se moc hezky a zas někdy ahoj.
  • Ahoj Dali,16.4 tam pojedu s kamarádkou. Už se na tebe a Sabču těšíme!! ❤Máme i VIP.
    Jak se máš? Co děláš a co ve škole?
  • Jojo ja te mam porad stejne rada porad jsem tu cekala az se zase ozves verila jsem tomu a porad posloucham tve pisnicky a jak se mas a za ty koncerty ti dekuji i ja a promin ale 10.dubna do Brna nemuzu jedu ze skolou na 3 dny do Holanska mozna priste vsak to neni naposlet co budes v Brne urcite tam jeste pojedes zpivat
  • Ano, mám toho opravdu hodně, nezlobte se na mě holky, já za to nemůžu.
    A jak si psala, že některé holky už z tadyma odešly, tak to jsem si všiml, dneska jsem si něco přečetl, ale ty věrné fanynky zůstávají :)
  • Ahoj Dali konecne ses ozval hodne holek se tu na tebe trochu nastvali a uz tu nejsou priznavam se ze i me to trochu zklamalo ze uz sis tu s nami prestal psat ale take jsem si rikala ze je to asi kvuli tomu ze mas toho moc koncerty skolu trening ja osobne bych to vsechno fakt nestihala doufam ze se nam zas brzy ozves
  • Dali, to jsem tě prosila já. Proto jsem se také hned ozvala. Budeš nás informovat každý měsíc? Ještě jednou ti děkuji. Ahoj.
  • Někdo mě o to poprosil (omlouvám se, že už si nepamatuji jméno), tak jsem si opět našel čas, abych vám koncerty napsal :)
    Pro fanoušky to dělám rád ❤
    Přeji vám pěknou neděli, ahoj :)
  • Ahoj Dali, díky moc. Abych pravdu řekla, překvapil si mě, že si ty terminy koncertů napsal. Díky a měj se hezky. Ať se ti daří.
  • Koncerty na měsíc duben :)
    9.4. Český Těšín - Kulturní s. "Střelnice"
    10.4. Brno - KC Babylon
    16.4. Chodová Planá - Klub Paradise
    23.4. Frýdek Místek - M.u.z.a.
    29.4. Fulnek - Městské centrum
  • Hezky se snažíš, ale je znát, že to nejsi ty. Měj třeba pět holek.
  • Ahoj promiňte já jsem tady dlouho nebyl protože sem nestíhal Ale jsem to já četl jsem si to tady a jestli mi nevěříte tak nevěřte ale to je jedno a holku mám
  • Ahoj všichni, musím tady napsat své dojmy o Dalikovi. Na FB si s ním občas píšu. Vytvořil tam skupinu (do které patřím), aby stíhal odpovídat na dotazy. jenže odpovídá pouze vyvoleným fanynkám (nazývá je princeznami) jsou to asi 4 holky a ostatní mají smůlu. Myslím, že se hodně změnil, už to není ten náš DALÍK co jsme si s nim tady psaly. Nejvíce mu vyhovují fanynky, které mu neustále píší, že ho milují atd. Divím se, že ho to ještě baví - asi mu to zvedá sebevědomí. No nic, zklamal mě. To je vše.
  • Páni! Ňevedela som že Dalibor ma dievča? Už som tu davno nepisala. Asi preto ňeviem že ma Dalibor dievča. Asi ma veľku radost. Pisal tu Dalibor že ma dievča?. Chcela by som ju vidiet ako vizera
  • Já si myslím, že to zbytečně řešíš. Teď už je to jedno, když sem Dalik nechodí. Máš pravdu, že některé holky jsou hrozné, mě se to také nelíbí. A na takové komentáře nikdy nereagoval. Musí toho mít taky už dost, když to slyší ze všech stran. Nevím jestli si četla všechny komentáře, ale většina jich bylo úplně normálních. Možná 2 - 4 holky to přeháněly, ale určitě nepočítaly s tím, že je bude chtít.
  • Ne vůbec tady nikdo nemluvil o lásce!!!
    Ale víš já to nemůžu nechat být... Když tady vidím nějaké ty holky, tak si prostě nemůžu pomoct!!! Jako chápu že zrovna ty možná ne, ale potom narazíš na holku, která ti začne tvrdit, že se s ním zná už od malička, a že bývala jeho nejlepší kamarádka a tobě je uplně jasné, že lže a řekni, že by ses takovým existencím nesmála!!
  • O Daliku už se s tebe příštím moje lasko milacku
  • Ne vůbec tady nikdo nemluvil o lásce!!
  • Protože jsme se o tom bavili po koncertě. A neurážej tady fanynky ani Dalika. Chodil sem rád a bavilo ho to. A jestli tomu nevěříš, je to tvůj problém. Tak buď tak hodná a nech to být. Jinak nikdo tady nemluví o lásce, tak naivní tu žádná nebyla. Dalika jsme tu měly jako kamaráda. Možná některým je 12 - 13 let, ale také tu byly 18 - 26 leT. Snad může mít fanynky i starší a nemusejí ho hned chtít.
  • Já na tebe mám otázku Denčo.... Můžeš mi prosím nějak slušně vysvětlit jak víš, že tu Dalibor byl??? Vážně by mně to zajímalo.... Vy Dalíkovi fanynky máte nějaké propojené vědomí, nebo co??
  • Konečně si někdo dokáže přiznat, že tu opravdový Dalibor nepíše, ale když si přečtete všechny ty vzkazy a zprávy, které je tu někdo schopný nechat, tak se na tom i dost pobavíte. A opravdu silně pochybuju, že by ho chtělo 'miliony' fanynek.
    No a pak je tu něco jako 'láska'. Opravdu nemůžu z holek, které tady vypisují, jak ho hrozně milují, ale jakmile by se objevil, někdo podobný, hned by se zbláznili zase do něho. A určitě je pravda, že by ten chudák nechodil s nějakou jedenáctiletou holčičkou, která tvrdí, jak hrozně ho miluje....
    Ne vážně lidi nepřipadá vám to už trochu ohrané??
    A nevím jak vám, ale mně připadá jak kdyby se po něm slehla zem. Možná kdyby začal vydávat nějaké písničky, ale mně přijde jako pořádná rychlokvaška. Prostě velké Haló pro tisk a pro zblázněné fanynky, ale nic z toho....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit