Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju tě
  • Ahoj holky, když jsem byla na FB Dalika, tak jsem zjistila, že ho má zrušený. Hledala jsem další možnost, je tam plno fejků, že se nedá zjistit, který je správný. Nechápu Dalího "přátelé", kteří ho tam pomlouvají, píší nadávky atd. Je tam několik holek, keré zase píší, že "miluji tě, chci tě , mám tě ráda" a to je vše. Tady to mělo alespoň úroveň. Odpovídal na normální otázky. I když tu jeden kluk psal, že nám lhal, tak byl vždycky slušný a příjemný. K nám se nezachoval dobře, ale myslím si, že si nezaslouží jak se k němu někteří chovají. Musela jsem to napsat - je mi ho líto - i když jemu to asi vyhovuje.
  • Sandro, co tady píšeš takový kraviny. jsi normální?
  • jo si šukar čevoro more
  • pěkin si *1* *14*
  • *1* *15* *2*
  • kemv tu *3*
  • ahoj lasko *15* *15*
  • Ja mam FB
  • Ahoj holky !! Mate tel cislo na Dalibora ??
  • Ahoj, Dalík dneska na instgramu přidal pár fotek....
  • Bylo to FB profile a byla jsem v přátelích. Ale už to zmizelo. Třeba má zase úplně jiný.
  • Jo a kterej to byl FB ? :D Jestli ten co jsem tady dávala pár dní dozadu linky tak jeho profil mi nezobrazuje. :D Nebo máš v přátelích OFFICIAL?
  • Ahoj, já si myslím, že mu někdo facebook narušil. Já jsem si s ním psala v pondělí a bylo to v pohodě. Od včera mu nejde. Dával tam ještě novou fotku s podpisem a bylo to dobrý. Myslím, že mu křivdíš.
  • Holky ja vas nechci do ničeho nutit ale pokud jsem Dalibor nechodí a kašle na vas tak ja bejt vamy skoncim a nepišu jsem vubec ked chcete skončit tak skončite protože Dali jsem asi už važne nebude chodit a neberte jsi to zleja vas nenutím ja vam rikam ako by jsem to urobyla ja ja už jsem nechodim a chodit nebudu a necpite se Daliborovi ked nechce jsem chodit a kašle na vas odejdite a nechodte jsem on se potom bude divit že tu nikto není asi na vas zapomnel ako na mne ale mne to navadi tak jsi to neberte zle a pokud chcete odejtot tak odejdete urobyte dobre *4*
  • Dobrou noc Lucko mej se taky moc hezky a nech se ti zitra dari i vam vsem co jste tu byli holky
  • Tak jo, stejně sem pořád lezu a naivně si myslím, že se Dalik ozve. Teď už budu končit, měj se moc hezky a dobrou noc.
  • Vsak jo ok ja ti verim tak aspon si napisem sem tam nekdy tady vecer stejne uz na nas Dalik kasle tak si tu budem aspon chvili psat mi holky spolu
  • Věř mi, že bych si s tebou ráda psala. Také proto, že jsme stejně staré a asi bychom si měly o čem psát.
  • Před chvílí jsem psala dalikovi na chatu a napsal mi, že nestíhá odepisocvat a omluvil se. Někdy si se mnou píše, ale taky odpoví je dvakrát a dost. Ale je to milé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit