Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už blbnu Viktor to psal.
  • Dali, že to není pravda, to co tu píše Libor? Braň se, jsi pořád normální kluk a ne, že ti vlezla sláva do hlavy.
  • Máš pravdu, bude to tak, jak píšeš. Na druhou stranu to tu bylo s ním fajn. Už tu moc holek není. Ahoj.
  • Přesně tak, holky! Bohužel musím souhlasit s Viktorem! Dalibor je teď pěkně namyšlenej frája!!
  • Hele holky vás to pořád baví? Vy nevidíte , že Dalibora vůbec nezajímáte ? Vy jste mu byli dobré jen na posílání hlasů počas SuperStar! Jak můžete , říct , že ho milujete když ho ani neznáte? Klidně si můžete dělat iluze jaký je to dokonalej, hodnej ,roztomilej kluk... Jenže vám asi vůbec nevadí , že vám už dlouho lže? Uvědomte si , že Daliborovy stoupla sláva do hlavy...Tady se jen přetvařoval. Měsíc ho nezájímáte. Dlabejte na něj a pak si uvědomí , že už fanoušky nemá... A vymluvy ,že nemá čas. Kdyby sem chtěl chodit tak si čas udělá! Moje sestra taky z něho šílela ale už se to pominulo. Holky takových kluků ještě bude!
  • Je tu někdo??
  • Ahoj....
  • Sorry ale Dalibor mi ji zakázal posílat -__- a tady ji ani nevim dát :)
  • Nemohla bys mi ji nějak poslat?
  • ano mám
  • fakt máš nějakou hlasovku?!
  • Nevadí, vždyť ať má, já mu to přeji. Přece nebude bez holky, to by bylo v jeho věku divné.
  • Pane bože, to vám tak vadí, že má Dalík holku?
    No tak má, a vy se divíte? Vždyť je pěknej a je jasný, že buď teď nebo později si holku najde :)
  • Dobře fejku sklidni hormon jo?! :DDD
  • Má Denčo má... Měla jsem tu čest poznat jí přes hlasovku kde oba na mě mluvili a říkali moje jmeno takže já důkaz mám a končím s ním ...
  • Měj se taky tady končím ...
  • Já vím, já už ho prosit taky nebudu. Nejsem malá holka, abych pořád čekala. Taky končím, nebudu tady. Nezachoval se vůči nám férově a to mě mrzí nejvíc. Tak ahoj.
  • On je každý večer na FB, tam si vesele píše a chatuje. Je to škoda, ale je pravda, že nebudeme takový nány, abychom tu večer co večer čekaly, jestli náhodou bude mít náladu jít sem. Ale myslím si, že holku nemá.
  • Lucko on už nepřijde věř tomu... Já to vím protože mi to napsal -___-
  • Já to už vzdávám... Už mě omrzel :( Už jse mi vůbec nelíbí jako kluk...:(
    Sr*l tady na nás měsíc ... Kdyby chtěl čas si najde ... :( Ale je vidět ,že jsme ho omrzely taky, lhal nám od listopadu že holku nemá a měl i komický důvod proč lhal , prý by některá z nás zabila jeho holku , nebo by se fanynky začli řezat...! Teď úpřimě řeknu on by mi zato řezaní vůbec nestál , nebudu chodit jako p*ča dořezaná jen kvůli němu...a i když vím že by to bylo k ničemu... Tak Dalíku jestli tohle čteš nezlob se napsala jsem jen svůj názor...a taky pozdrav tvojí holku A....l

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit