Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok ja ti rozumim
  • já bych si s tebou ráda psala, ale nechci tady zveřejňovat fb.
  • Holky mate fb muzeme si nekdy psat na fb jste fakt super holky a skvele se mi s vama pise pokud teda chcete
  • Ahoj, jenže kdyby chtěl, tak by stíhal. Byl hodný, ale už tu nechce být. Na FB má 1.800 jiných fanynek a ty jsou pro něj zajimavější. Má tam jejich fotky, tak ví s jakou si píše.
  • No jo co uz vsichni se meni a lidi ktere tak zboznujes se na tebe vykaslou mate vsichni pravdu mozna bude nejlepsi se na tuhle stranku vykaslat mas fb Luckou pokud jo muzu si te pridat?
  • Ahoj, já taky..
    Sice jsem Dalíka osobně nepoznala ale když si s námi psal tak byl hodnej.
    On určitě jenom nestíhá, jak psal.
  • Ahoj, já si myslím, že už sem nepříjde, protože je víc na FB, teď tam zrovna je a chatuje. A co jsem četla komentáře na FB, tak plno holek začalo na něj nadávat. Mě se to taky nelíbí, ale je pravda, že se vymlouvá, že nemá čas, ale jinde ho má. Já mu také pořád fandím, ale mrzí mě to.
  • Ahojte holky jste tady jeste ja nemuzu uverit tem zpravam co tu pisete to si opravdu myslite ze je Dalibor namysleny me se nejak tomu porad nechce verit mam Daliho moc rada a jestli ma holku nebo ne me fakt nezajima at si ji klidne ma preji mu to ale ja nemuzu proste verit tomu ze by byl namysleny mozna jsou i jine duvody treba ty fejkove a nebo jeste jine o kterych nevyme no at he to jak chce ja mam Daliho porad stejne rada a natom se nic nezmeni
  • Tak já už sem taky nechodim. Dalibora mám stále ráda, ale on sem už nechodí a vykašlal se na nás..Tohle od něj nebylo moc hezké. Na Facebooku si chatuje a všechno a na nás nic.Okey...Mám ho rada a moc ,ale tohle mě zklamalo
  • Ano máte pravdu, a vy jse mějte hezky a naschle .
  • Přece se nebudeme dohadovat. Je pravda, že by to měl alespoň holkám tady napsat, aby věděly, že už o ně nestojí. Každý večer tu nějaká zbytečně ztrácí čas čekáním. Tak se měj ahoj.
  • Víte co? Mě je jedno jestli jse mu to bude líbit nebo ne! Tak ať tady holkám nelže a nedlabe na ně!
  • To vypadá jako, že je úplně hrozný. To by se mu asi nelíbilo, že se o něm takto píše. Tak před klukama třeba machruje, já nevím, mě se nechce věřit, že by byl jiný.
  • Jo tam v TV dělá andílka ale v reálu je úplně jiný...Já jsem s ním do školy chodil...
  • Dobře, já ho osobně neznám, jen z telky a videí. Tam je to asi o něčem jiném, člověk se chová asi jinak, než ve skutečnosti. Možná už bude trochu frajer, ale to z něj dělají fanynky. Když si tu s námi psal, tak byl vždycky milý a příjemný. Já proti němu nic nemám.
  • Tak promiňte Petro já jsem vás urazit nechtěl ... Jenže já ho znám a vím jaký je...
  • Je pravda, že jsem starší a o dost, a docela ta poznámka mě uráží. Já si pořád myslím, že není takový, jak je tu psáno. Je pravda, že na FB je pořád a tady už není vůbec. Jenže tady je to moc veřejné a třeba se mu to už nelíbí. Ale nadávat na něj nechci.
  • raději maž do p*če
  • Jojo to bylo ... Ale už není ...
  • A co , že jsem to psal? Petro vy máte víc let jak ostatní holky tady a pořád ho zastáváte. Vy jste si nevšimli , že na ty holky kašle a lže tady... Teď vás nechci urazit ale vy jste vlhká ??? Není na něm nic nezvyčejnýho a vidíte jak tu na všechny holky dlabe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit