Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *7* ahoj přečetla sem si všechny ty zpravy co tu
    pišete.. a..a nechaputo je přecí jasné že tu dalibor.
    slepčik nepiše a nikdy nepsal,, *7* no jachci jen řict
    holky ktere chcete dalibora ,,nechapu ze vam to nevadí ví víte ze snim ani jedna z vas nikdy nebude jo ja vím je to tezke si to vzit do hlavy
    ale kdyz to neudelate zničíte
    si tím zivot proto ze laska je silnejší nez si dokazete predstavit,,
    dalibora slepčíka chcou miliony holek muze chodit z bunettou,blondinkou,zrzkou.
    a muze chodit normalne z14,15 letyna holka proč by chodil z 12.11 letýmá dívkama?,,jo je moc tezké to si dokazu predstavít je to tezka i prome a moc take me to moc boly ale co mam delat zapomenout je to jedina *13* *9* musite si verit a rozhodne to dokaze kazda z vás no nic to je vse co sem chtela tak ahoj *13* *9* *7*
  • ahojky dalíku chtěla bych ti říc že tě mam rada *14* *2* *1*
  • ahoj daliku jak se máš a proč nepíšeš kdyš já tě mám ráda. *14* *14* *14*
  • Si nějaká chytrá. Dalík tady byl od ledna do poloviny února a to vím na 100 %. Tak tady nevykládej takové blbosti. A jestli tomu nevěříš, tak nám je to jedno, to je tvůj problém. S barbínkama si můžeš hrát sama. A nepochybuj, některým tady je rozhodně víc. A že psal Dalík bez chyb to víme také, vždycky jsme poznaly, když to nebyl on.
  • Holky, uvědomujete si, že ani jeden Dalibor Slepčík co psal sem do diskuze není pravý?? Za prvé-Dalibor by nenasekal tolik chyb v jedné větě, za druhé-nikdy by nepsal takovéhle věci a za třetí-nikdy by nepsal sem. Tak se prosím zase uklidněte a jděte si zpátky hrát s „bárbínkama“. Pochybuji, že všem co naletěli je víc jak 12 let.
  • máš už tu holku
  • Ahoj Lucko promin ze jsem ti vcera neodepsala uz jsem tu pak nebyla na fb se jmenuju ivona pomajbikova a na uvodce mam tri kluky z bastardu a ta moje profilovka je modra doufam ze ji najdes a diky
  • Jestli ti to nebude vadit, tak bych byla ráda.
  • No jo to je skoda no dam ti ja svuj fb me nevadi kdyz to tu kazdy uvidi vsak ja si kazdyho pridavat nebudu pokud teda muj fb chces
  • Ahoj Ivono, ty holky jsou trapný. Já jsem to nevydržela a taky jsem Dalikovi psala, ale on už sem asi vůbec nechodí.
  • Nechapu vas holky co tu jako nacvicujete myslim Sandru a Vanesu Koledovu pokud se snazite byt zajimave tak mate smulu jste tu lidem jen pro smich
  • y love you *4*
  • more me tu kamav *1* moje pusinko
  • tek co more *4*
  • Dali, mohl by ses zase jednou ozvat. Slíbil si, že dáš vědět o termínech koncertů. Jenže, ty už na náš kašleš, škoda.
  • Máš rád okurky,červenou řepu nebo sterilizovany zelí?Hrozně mě to zajímá. *3*
  • vi ste už mrdaly
  • nežilejte vi zmrti*10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ahoj, má někdo z vás instragram????
  • ahoj, může mi někdo prosím napsat kterej fb je jeho pravej? čert aby se v tom vyznal.....díky P.S. a tady už je asi definitivně mrtvo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit