Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, já jsem měla koupený VIP lístek, jenže jsem si zlomila nohu a bohužel jsem nemohla jet. Můžu ti říct, že jsem to i obrečela i když už jsem velká holka. Moc mě to mrzelo. Tak snad někdy budu mít víc štěstí.
  • Ano, už jsem byl doma z Brna :)
    Byl to úplně super koncert :) Byl tam i někdo z vás?
  • To je vzkaz pro Tinysthay.
  • Tobě bych chtěla napsat, přestaň se trápit kvůli klukovi, ať je to Dalik, nebo jiný. Máš na takový starosti dost času. Jsi ještě malá holka, tak si nekaž dětství, takovým problémem.
  • Ahoj Dali, to už ses vrátil z Brna? Napíšeš jeden komentář a hned zmizíš. Proč tu nejsi třeba půl hodiny? Nám by to stačilo.
  • A navíc svět je s Dalíkem příjemnější a hezčí!! ❤❤
  • To jo no..
  • Já se kvůli tobě netrápím..... A nevím proč by jsem se kvůli tobě trápila..
    A jak se máš?
  • Ahoj Dali, my se úplně netrápíme, jenom nám chybíš. Když si tu byl, tak to bylo veselejší. Teď je tu smutno.
  • Holky, proč se kvůli mně trápíte?
    Nechci aby se kvůli mně kterákoliv holka trápila...:(
  • Ale my na něj nechcem zapomenout!!!!!!
  • Bože muj holky já to nemuzu ani vidět ty vaše komenty
    proč si kazite život ?? tim že se do nej zamilujete a šílíte
    vím že to vas život ale co pák visi neuvědomujete že polovina holek
    za život dalibora ani neuvidi je mi vas líto obzvlažd tech 10 - letejch
    holek a 12 11 letejch laskou si život klidně muzete zničít laskou ani nevite jak jednoduše"" nekteří si mislýte ze vam dalik piše na FB a le to klidne byt on nemusi nekdy jo nekdy ne taky na nej nemuzu zapomenout ale moc se snažim čím víc se snažím tim vic ho chci *9* *9* *9* *13* ne přejte si skončí t jako já a to je my teprvé 10
  • Ahojky, jsem tu taky :)
  • ahoj Dali, ozveš se dneska?
  • Ahoj Dali, přeji tobě a Sabině, ať se vám vydaří tento víkend oba koncerty, přeji hodně fanynek. Snad si to přečteš. Oba si to moc užijte.
  • Ahoj Dali, prosím tě, co budeš mít za akci 30.4.2016? Jinak na koncert v Brně se moc těším. Děkuji za odpověď.
  • Čauky♥dali ahojky
  • Ahoj, je tu někdo?
  • tak co more *2*
  • Ahoj.. Vždyť já jsem tu takyy:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit