Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, přijď sem alespoň na chvilku.
  • Ahoj Dalí <3 *14*
  • Ahoj Dalíku jsi tu ještě?
  • Tak to te teda lituju a my zadne ukoly nepisem ale mame kazdy den 2 pisemky
  • Ahoj holky promiňte že jsem tady dlouho nebyl
  • Jo ve škole docela dobrý ale máme hrozně úkolů
  • Tak jo i ty to das a diky a jojo mej se hezky dobrou noc a zitra se sem mozna stavim
  • To je jasné, že to dáš. No já to snad taky nějak dám. Škola mě vůbec nebaví. Už budu končit, měj se hezky, dobrou noc a zítra ahoj.
  • Jo vsimla jsem si ze jich tu moc neni ani ja jsem tu dlouho nebyla ale jak jsem psala predtim musim se porad ted ucit tak tu nejsem tak casto jak predtim jo a navic pujdu ted i na nastavbu tak to bude jeste horsi budu delat primacky s ceskeho jazyka a anglictiny trochu se bojim ale musim se ucit a hlavne verit ze to dam a co ty jak se ti vede ve skole
  • Asi máš pravdu, má toho moc. To je jasný, že ho mám ráda, jinak bych tady každý večer nečekala. Pořád bude naše zlatíčko a sluníčko. Když si tu s námi psal, tak ho to asi bavilo, vždycky tu byl 2 hodiny a vytrvale odpovídal. Snad si udělá zase někdy chvilku. Stejně to budu pořád zkoušet, ale hodně holek už to vzdalo.
  • No jo to mas pravdu mozna ze je to zbytecne tu na nej cekat ale on ma urcite toho hodne on by se na nas nevykaslal jeho to bavilo si tu s nami psat a taky by ho to stale bavilo ale skola je ted pro nej dulezitejsi a v tom ho chapu a pak jeste treningy a koncerty ma toho proste moc i kdyby si tu s nami Dalik nepsal porad zustane tim nasim velkym talentovanym milackem jak vzdy byval alespon u me se nic nezmenilo mam ho porad stejne rada a ty urcite taky
  • No, přepiš si to, já si tě pletla, ale ty jsi mi to vysvětlila. Nemůžeme dělat nic. Dalik asi nemá čas, nebo už ho nebavíme a už nás nepotřebuje, tak nepíše, ale jeto škoda. Abych pravdu řekla, tak už mě taky nebaví každý večer zkoušet jestli tu je, nebo není.
  • No jo ale co s tim muzeme delat jo a jsem Ivona prepisu si svoje jmeno uz tam nebudu mit napsany Ivca to aby jste nas rozpoznali a co delas Lucko a vy holky
  • Ahoj, je to hrozný, pořád se za něj někdo vydává, ale všude. Mohl by se zase na chvíli ozvat. Brzy sem nebude nikdo chodit, když se Dalik neozve.
  • Tohle bylo přesně včera, ale na FB byl.
  • Ahoj holky co se deje uz zase je tu fake? Ze je to porad bavi proc uz nedaji pokoj
  • Asi joo.
  • Ahoj, asi to není on. Zase nějaký fejk.
  • Ahoj jak se máš Dali?
  • Ahoj, jak se pořád máš? Co ve škole?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit