Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj holky už sem tady *4*
  • V kolik přijdeš. ...?
  • Fejk a je Slovák !!! Mazej do p*če kkte!!!
  • Ahoj Dali, uděláš si dneska na nás chvilku? Chceš nám udělat radost? Tak se ozvi, prosím.
  • Na nějakém koncertě říkal, že je sám. Holky si taky můžou vymýšlet, aby byly zajímavé.
  • A nemá holku? A on už chodí na gympl ne? :D Takže ta holka si asi vymýšlí ale nevím to přesně :D
  • Jenže na FB Dalik psal, že ty hlasovky už používá kdekdo, tak to může být také někdo úplně jiný. Nevím, co z toho mají, že se za něj vydávají. Podle mě, ten opravdový píše úplně bez chyb.
  • ani ten na FB nepíše bez chyb ale mám hlasovku kde na mě mluví tak já nevím ;D
  • Dalik píše bez chyb a podívej jak psal tento. Samá chyba. Já nevím, nechci mu škodit, ale myslím si, že tohle je fejk.
  • já ani nevím protože ten pravý mi píše cez FB cez profil ty holky a právě jsme se bavili o osobnosti.cz
  • Nevím proč, ale něco mi říká, že to nejsi ty.
  • jo a máš holku? :D
  • Ahojte,holky ne nemá nový FB:)
    Mám sa dobře jen to teď nejak nestíham:(čo ma mrzí:(
    Ne nebojte sa nezapmnel sa na Vás:)
    Večer si tady budú taký sváma psát:)
    Mám síce toho dosť ale na Vás sa čas nájde vždy:*
    Váš Dalíkk:*
  • Tak nazdar Dalík má holku poslal mi to jako hlasovku cez FB , je s ní už od listopadu....
  • Ahoj lidi. Byla jsem na FB a tam jedna Adéla Adel mě pořádala o kontakt. Psala , že co mám Dalíka v přítelích tak je fake. A já jsem ji napsala , že mám i hlasovku takže je pravej. A ona napsala tohle : Ale tak napiš aby ti poslala hlasovku kde říká Ahoj Nina Ninuš mám tě rád :) bude se vymlouvat a když nepošle tak Fake :) ja chodím s Dalikem a nemá tenhle fb. JAKO LOL EPIC... :DDDDDDD
  • Čaues :) To včera nebyl pravý Dalík... pravý umí psát ... -___- to byl nějaký fake -_-
  • Ahoj, teď tu asi budu až v neděli večer, mám nějaké osobní zařizování a přes mobil mi tohle celkem padá :( Takže zdravím všechny holky a Dalíka :3 Mějte seee zatím :)
  • Ahoj dali dlouho jsem tu nebyla a ani ted jsem te nestihla a to je mi lito tak at se ti dari v nove skole.
    Ale ted dobrou noc a sladke sny
  • Já asi taky.. :( dobrou i tobě!! :)
  • Já už budu končit dobrou noc všem..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit