Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsak mas Dalika ne Zayna tak co nam tu nadavas
  • K****i jedni zasrani nechte už Zayna byt co si vubec o sobě myslite vy jste ty č****i ještě jednou tu něco napište a budete mit velky problem
  • Presne mas pravdu lip bych to nenapsal negr jeden vyjebanej
  • Zayn je p***s k***t c***k z**t a pokracoval bych do nekonecna
  • Ty zales ty rome
  • Jo presne Zayn je cerny negr k***t jak se vam nekdo takovy muze libit
  • Nech Ivonu byt ty p**o vsak ivona ma me kdyz chodi na moji osobnost tak ji nech napokoji a jdi si na osobnost k tomu tvemu negrovi Zaynovi
  • Hej větši p**a než jsi ty ani neexistuje hahaha a už mi nepiš Zayn by tě určitě tak chtěl jen bys mu byla pro smich jako jsi teď mě hahahaha
  • Muj mozek je tam kde ma byt a psat to do osobnosti Zayna nebudu a to vis ze se me prat bures Zayn je jen a jen muj ty koso a us nepiz do osobnosti Zayna nebo te nahlasim
  • Ty jsi asi važně nemocna hahaha děkuji ti za to že jsi mě tak rozesmala ty si važně mysliš že tě budu prosit o to abych mohla byt s tebou faninkou Zayna ? Hej holka co sis dala hahah ty jsi asi važně ztratila mozek měla by sis ho najit protože bez nej vubec nepřemyšliš co pišeš a pokud mi chceš neco psat o Zaynovi napis to prosim do osobnosti Zayna Malika a ne tady a diky za pochopeni hahaha
  • Ivonadirectionerka jdi do p**e Zayn he muj a uskrtim te pokud mi ho vezmes nech si toho podelaneho Dalikaa a od Zayna se drz dal
  • To ze mam rada Zayna neznamena ze jsem zapomela na Dalibora a ano Zayna mam strasne moc rada ale tobe do toho nic neni koho mam radsi a koho ne je moje vec tak se o to prestan starat
  • Ahoj daliku ses
  • Ivonko Zaynova jsi tu? Na Dalika ses uz vykaslala dala jsi prednost Zaynovi
  • Ano Právda Dlouho už jsem tu nebyl.Ale nemám zás ták moc času jínák ják se máte
    lídi?". No.. já fajn našel jsem si holku bylo to těžký ale už je to dobrý. A vy ? na víc ta Týnká co psala že káždej se za mně muže vydavát jo muže ale jeto trápný. Já jsem prostě já a ikdybych se spltl noa ? Jsem to já .. na víc ty Týnko . Hezký Jmeno - Přezdívka *3*
  • Jo Mohl tu být ale když nemá někdo důkáz . a nevi o tom ským si píše ubohý
    hele splest se muže káždy tákže... je to fuk
  • Čau ani ven us nechodis
  • Ahoj
  • Tady Dalik dříve opravdu byl a psal si tady s námi hodně dlouho. Byl to on protože jsme se o tom bavili na koncertě, že má plno fejků a tak. Takže zase tak blbý všichni nejsme. Ale máš pravdu v tom, že za něho může psát kdokoli.
  • ubohý fakt a ten kdo je ták ubohý že tomů věří je ještě blbější než ty sám há.há.há. děsně vtípný děláš se sebe ještě věčího blbce to mužu udělát i já po jeho jmenem. ale proč nejsem blba jáko věčína . pochibují že tu někdy psal ,,,
    nikdy nevite co když si dám jeho jmno a napíšu to vzorně a dobřě víte kolik lídí umí psat ? jsem dalík slepčík no to určíte necháte se oklapat snadno *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit