Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi trapný, Dalik by tohle nikdy nenapsal. Co z toho máš, fakt ubohý
  • ahoj pudu mít koncert v plzni 5.11 přidte a mužeme si to rozdat holky *14* *14* *14* *14*
  • :(
  • To me taky a strasne moc
  • Tak to mě mrzí
  • Jo celkem to jde akorad me trapi ta holka ktera byla driv moje kamoska ktere jsem vzdy vsechno rekla a ted se semnou prestala bavit a ja vubec nevim proc prestala me psat a proste si me blokla a pritom jsem si vubec nic neudelala
  • Ahoj
    Já se mám celkem dobře a ty?
  • Ahojte holky tak rada bych si zase z nekym popovidala ale neni s kym kamoska ktere jsem se se vsim sverovala me zradila otocila se ke me zady a jednoduse nase pratelstvi zahodila a Dalik si tu uz vubec s nami nepise ani jeden den uz si na nas neda cas ale chapu ho ma ted co delat aby zvladl skolu a jeste do toho ty koncerty a fotbal ma toho zkratka hodne takze ho chapu a jak se mate vy holky
  • Ahoj Dali
    Já se mám celkem dobře
    A kdy budete mít další koncerty?
  • Ahoj Dali ja jsem Denča ty jsi mi psal autogram prej muj strejda s tebou hraje fotball prej patříš do naší rodiny *4* no nic jen se chci zeptat co Sabča a tvoje další sestra jak pak se mají?? a co malej Adrianek kolik už mu je? *3*
  • Ahoj Dali, prosím napiš nám kdy budeš koncerty a vystoupení. Měl bys to sem psát, abychom věděli. Jinak ti přeji hodně úspěchů v životě, ve zpívání a ve škole.Měj se moc hezky.
  • Ahoj Dali,mám se dobře a škola je náročná no sice jsem ještě na zakladce ale porad píšeme testy a tak.Co ty a škola? A jsem moc rada ze si tu s náma pises:)
  • Ahoj Niki a ostatní holky :)
    Mám se skvěle, až na tu školu :/
    Co vy? Povídejte...
  • Ahojky
    Jak pak se máte?
    A co ty Dali jak pas se máš?
  • Ahoj Dali, tak sis to v Kladně užil. Já jsem se tam nakonec nedostala, ale viděla jsem co jsi točil a vypadalo to úžasně, těch lidí co tam bylo.
    Bohužel nikdo asi netočil tebe, bylo to moc daleko od podia. Možná se ještě něco objeví. Měj se moc krásně a dej vědět, kde budete ať můžeme přijít. Moc ráda bych zase šla na váš koncert. Ahoj
  • Ahoj dalibor jak se máš
  • Na to je jeste dost casu myslet ted na Haberu a tak ale jo proste si ho nebudu vsimat a diky a co delate holky jak se mate a uz nam i prazdniny zkoncili a jak jste si je uzili?
  • Proste sa na neho nepozeraj a nevšímaj si ho.
  • Ahoj Lucko dekuji ti a jo urcite dam vedet a ano mam trochu obavi z Pala Habery ale pokusim se to nejak prekonat
  • Bože ešte neskončil ani rok 2016 a vy už riešite čo bude v roku 2017. :DDD Bacha na Haberu. :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší